Přijďte se svézt Mikulášským vláčkem!

Datum: 18. listopad 2007, 19:36
Autor: Stanislav Pavlíček
Rubrika: Kultura
Dům dětí a mládeže Junior Chotěboř a Sdružení přátel železnice v Chotěboři srdečně zvou na projížďku Mikulášským vláčkem, která se uskuteční v sobotu 1. prosince 2007. Z chotěbořského nádraží vláček odjíždí ve 13.40 a v 15.40 hodin. Na konci cesty zasněženou krajinou na vás bude čekat Mikuláš, od kterého obdrží všechny hodné děti nadílku. Chybět samozřejmě nebudou ani čerti a andělé. Ve vlaku bude řazen též vůz s možností občerstvení, možná bude i přeprava kočárků. A koho neodnese čert, vrátí se zpátky do Chotěboře buď ve 14.30, nebo v 17.00 hodin.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky