Neuvěřitelná Indie

Datum: 13. únor 2008, 14:59
Autor: Milan Stránský
Rubrika: Kultura
Poutavé vyprávění cestovatele Ondřeje Valáška o Indii spojené s videoprojekcí.
Kino Chotěboř ve čtvrtek 21. února od 18 hodin.

Jednu z nejzajímavějších zemí naší planety, Indii, představí cestovatel Ondřej Valášek, který ji dva měsíce poznával společně se svojí přítelkyní.
Lidé se mohou s tuto vzdálenou asijskou zemi lépe seznámit prostřednictvím fotografií, které bude cestovatel pro lepší představivost promítat.

Valášek popisuje Indii jako zajímavou zemi, pestrou zeměpisně i společensky.
Při pobytu cestovatelé navštívili mnoho zajímavých míst, kam se nedostane jen tak někdo. Měli možnost vidět památky Dillí, Radžhastánu nebo poušť Thár.

Užili si i oceánu, kde relaxovali před cestou zpátky. Poté se vydali na úpatí Himaláje a hlouběji do hor. Cestu ukončili v sídle čtrnáctého dalajlámy.

Bližší informace naleznete
zde

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky