Orientální tance v kině

Datum: 14. duben 2008, 20:19
Autor: Milan Knob
Rubrika: Kultura
V neděli 13. dubna se v rámci festivalu Chotěbořské jaro představila v místním kině se svým vystoupením skupina orientálních tanců Cetare z Českých Budějovic. Představení to bylo nadmíru vydařilé a kvalitní, leč přilákalo do hlediště pouze hrstku diváků, kteří přišli na toto vystoupení s tím, že budou svědky nevšedního zážitku.

Skupina mladých dívek pod vedením zkušené vedoucí je ale hned od začátku nenechala na pochybách, že zvolili dobře. Během programu, který byl doprovázen mystickou hudbou Orientu, Indie, Španělska, Mexika a Afriky, se návštěvníci ponořili do tajů tance v těchto světových končinách. Velice při tom zaujala rozmanitost kostýmů, které si členky souboru šijí samy, a hlavně profesionalita, s níž bylo toto vystoupení provedeno.

Závěrem bych rád poděkoval Kulturnímu centru v Chotěboři a hlavně skupině Cetare za nevšední zážitek, který nabídli chotěbořskému diváku.
x x x x x x x x x x x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 15.04.08 08:08
Autor: Milan Stránský
Titulek:
Já bych Ti chtěl touto cestou Milane, stejně jako Standovi (SCHOD) vyjádřit poděkování za dobrou práci osvětlovačů, kterou zajišťujete na většině pořadů jara.


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky