Kabaret Caligula: Kruté fantazie

Datum: 20. říjen 2008, 18:00
Autor: Václav Pravda
Rubrika: Kultura
Stalo se již tradicí, že letní Festival fantazie představuje účastníkům několik divadelních představení. Některá sepsaná a nacvičená fanoušky pro malé publikum, některá cimrmanovská, která naplní celé kino. Festival fantazie Speciál je menší a tak jsme do něj velká divadelní představení dosud nezařazovali. Souboru Kabaret Caligula ale v létě nevyšel čas a tak jsme se na podzim rozhodli udělat výjimku při příležitosti posledního Festivalu fantazie Speciál a domluvili jsme se. Dne 26. 10. od 20 hodin v kině v Chotěboři tedy můžete vidět tři divadelní jednoaktovky v délce cca hodiny a půl.

FRONTA NA MASO (meat horror)
Sadistický řezník a kanibal v havajské košili (jistě si vzpomínáte na Saw resp. Mlčení jehňátek) pořádají zvrácený konkurz o nejlepší lidskou zadnici. Přihlášení jdou na porážku, i když o tom vůbec neví... Pořadatelé však nepočítají s revizory mamutích masokombinátů, ani s nepřátelstvím mocné tajemné instituce, potrubní pošty...

ZBOJNÍK ZABIJÁK (zřeštěná brutal fantasy)
Životní příběh středověkého zbojníka, který se jednoho dne změní z muže, který bohatým bere a chudým dává, v hajzla, který bohatým bere, peníze si nechává a chudé zabíjí. Až do osudového dne, kdy se setká s Králem, Smrtí i samotným Bohem...

VÁLKA KMETŮ (apokalyptické sci-fi)
Víte, co bude v roce 2345 nejcennější komoditou? Lidské orgány. Se zdokonalením lékařské vědy k naprosté dokonalosti se objevil jeden naprosto neřešitelný problém: demografická katastrofa. Svět je plný smradlavých důchodců, kterým se zoufale chce žít, ale potřebují transplantaci orgánů. Nastává válka kmetů...

Více o souboru a jeho hrách se dozvíte na stránkách http://www.kabaretcaligula.com/news/ nebo v článku časopisu Pevnost http://festivalfantazie.cz/archiv/2008ffs/program/caligula1.pdf a http://festivalfantazie.cz/archiv/2008ffs/program/caligula2.pdf.

Vstupné: K účasti na divadelním představení je třeba zakoupit vstupenku za 50 Kč na recepci festivalu ve vestibulu kina.

O Festivalu fantazie Speciál a jeho dalším bohatém programu (filmy, hry, besedy, přednášky, soutěže) se více dozvíte na www.ffspecial.cz.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky