Festival STOCK Dobrohostov 2009

Datum: 30. červenec 2009, 11:33
Autor: Petr Kletečka
Rubrika: Kultura
O víkendu 15. a 16. srpna 2009 se na letním parketu v Dobrohostově u Havlíčkova Brodu uskuteční čtrnáctý ročník festivalu STOCK DOBROHOSTOV.

Akce má výrazně regionální charakter – od svého založení poskytuje prostor především zábavovým kapelám z okolí Havlíčkova Brodu. Festival je tradiční příležitostí k tanci a dobré zábavě. Program festivalu je poprvé dvoudenní, neděle bude zcela věnována dechové hudbě.

Program festivalu:

Sobota 15.8.
17.00 E.M.I.L. (Havlíčkův Brod)
18.20 ŠATLAVA (Přibyslav)
19.40 FORTUNA (Havlíčkův Brod)
21.00 NEW TITAN (Chotěboř)
22.20 Karel Kahovec s kapelou GEORGE & BEATOVENS (Praha)
24.00 SNAKEBITE (Chotěboř)
01.20 BASS ROCK (Herálec)

Neděle 16.8.
14.00 REBELKA (Havlíčkův Brod)
15.30 VENKOVSKÁ KAPELA (Žďár nad Sázavou)
17.00 BOJANÉ (Dolní Bojanovice)
18.50 LESANKA (Humpolec)

Pro návštěvníky festivalu bude v blízkosti areálu upraveno dočasné parkoviště. V případě velmi nepříznivého počasí se akce přesouvá do kulturního domu v Lípě.

Předprodej vstupenek zajišťuje Městské informační centrum v Havlíčkově Brodě. Jednodenní vstupenky v předprodeji za 100 Kč (na místě 150 Kč), oba dny za 180 Kč (na místě 250 Kč). Výrazně zvýhodněné jsou také vstupy na letní parket do začátku programu v jednotlivých dnech – v sobotu do 17.00 hodin za bezkonkurenčních 75 Kč, v neděli do 14.00 hodin za 100 Kč.

Více informací na www.emilmusic.cz.

Hlavním sponzorem festivalu je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.

Dobře se bavte.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky