SCHOD v jižních Čechách

Datum: 22. březen 2010, 16:33
Autor: Milan Knob
Rubrika: Kultura
Dne 20. března se členové divadelního spolku SCHOD Chotěboř představili v jižních Čechách ve městě České Velenice.

Toto pozvání se týkalo reprezentačního plesu města České Velenice, kde jsme vystoupili s dvěma představeními z našeho bohatého repertoáru. Jako první bylo na řadě již proslulé Labutí jezero a jako druhé vystoupení byla scéna z našeho venkova s děvečkami, sedlákem, selkou a slepicí, které mohli chotěbořští vidět na nedávném plese divadelního spolku SCHOD. Obě tato představení měla na jihu Čech obrovský úspěch a dají se očekávat další pozvánky do tohoto regionu naší vlasti a nejen tam. Zájem o tyto vystoupení je u veřejnosti velký zájem a některá vystoupení musíme bohužel i odmítat, protože jsou pro nás v nevhodných termínech. V současnosti nezapomínáme ani na chotěbořského diváka, neboť finišuje příprava dlouho odkládané divadelní hry Hlupák Danda, kterou budou moc chotěbořští přiznivci divadla shlédnout již v dubnu tohoto roku. Další představení jsou pak naplánována na druhou část roku.

Za divadelní spolek SCHOD Chotěboř Milan Knob
x x x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky