Setkání příznivců tajemna a esoteriky v roce 2012

Datum: 3. březen 2012, 16:38
Autor: Milan Knob
Rubrika: Kultura
Stejně, jako v minulých letech si připravili členové chotěbořského Klubu Nezávislých občanů - Badatelů setkání s tajemnem, která se uskuteční v areálu chotěbořského Geofondu. Bude se jednat celkem o sedm setkání. Zahájení této série připadá na tento měsíc, tedy březen a postupně se jich uskuteční výše zmíněných sedm. Ale popořadě. Jako první je na řadě Festival - Esoterická všehochuť 2012. Účastníci si budou moc vyslechnout zajímavosti z oblasti esoteriky a nejen jí. Na tomto setkání vystoupí jako zvláštní host malířka esoterických a léčivých obrazů paní Magda Preising z Německa. Zbývá jen dodat datum konání tohoto prvního setkání: 16. - 18.3. 2012.
Druhým setkáním bude na konci dubna Čarodějnický festival, který se uskuteční ve dnech 27. - 29.4. 2012 a bude spojen s tradičním pálením čarodějnic. Přesto si i na tomto festivalu účastníci přijdou na své a vyslechnou si další přednášky, které se budou týkat tématu kouzel a čarodějnictví.
Velkým hitem letošního roku bude bezesporu Velký šamanský festival, který na Geofondu proběhne ve dnech 24. - 27.5. 2012. Na tomto festivalu se budou moci lidé setkat s pravými indiánskými šamany z Kanady, se šamankou z USA a dalšími zajímavými lidmi, kteří se šamanstvím zabývají a to nejen u nás, ale i za hranicemi naší vlasti. Speciálním hostem bude pražská hudebně taneční skupina Sueneé, která předvede svůj zhruba dvouhodinový program spontánního a šamanského bubnování, do kterého budou posléze zapojeni i účastníci a v sobotu večer bude pak následovat velké šamanské bubnování, které vyvrcholí tzv. Firewalkingem nebo-li chozením po žhavém uhlí. Máme se tedy v květnu na co těšit.
Čtvrtým setkáním bude Festival Ve hvězdách 15. - 17.6. 2012. Náš klub již druhým rokem spolupracuje s vydavatelstvím krásného esoterického časopisu Ve hvězdách a bude se opět podílet na dalším Festivalu Ve hvězdách. Toto setkání bude v pátek zahajovat jasnovidná šamanka z Mongolska Gana, ale i v dalších víkendových dnech se budou moci účastníci setkat se škálou zajímavých osobností, které jsou známé ze stránek tohoto časopisu jako jsou paní Květa Fialová, pan Jiří Krytinář, pan Tomáš Valík a nebo pan Antonín Baudyš Jr.
Pátým setkáním bude tradiční setkání se záhadami a tajemnem, které se uskuteční ve dnech 21. - 23.9. 2012. Velkým tahákem bude účast jendoho z našich předních novinářů, spisovatelů a cestovatelů panem Standou Motlem, ale i dalších zajímavých osobností naší záhadologické scény.
Jako šesté v pořadí bude setkání Festival Esoterická Chotěboř 2012, kde budou vystupovat známé osobnosti ze setkání minulých, ale i další. Toto setkání je naplánováno na 9. -11.11. 2012.
A na závěr roku je naplánováno setkání ještě jedno a to těsně před vánoci, kdy se tu sejdeme abychom si popovídali o tajemném Mayském kalendáři, který končí na konci roku 2012. Termín tohoto setkání je stanoven na 21. - 23.12. 2012 a nese název Festival pro otrlé - Konec Mayského kalendáře.

Na závěr ještě jednou termíny našich setkávání na Geofondu v roce 2012:
16. - 18.3. 2012 Festival - Esoterická všehochuť 2012
27. - 29.4. 2012 Čarodějnický festival
25. - 27.5. 2012 Velký šamanský festival
15. - 17.6. 2012 Festival Ve hvězdách
21. - 23.9. 2012 Festival záhad a tajemna
9. - 11.11. 2012 Festival - Esoterická Chotěboř 2012
21. - 23.12. 2012 Festival pro otrlé - Konec Mayského kalendáře

Za Klub Nezávislých Občanů - Badatelů
Milan Knob

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 6.05.13 20:25
Autor: Marie Kučerová Art Mehrid Slovakia
Titulek: nabídka přednášky u Vás
Dobrý den pane Knob,
dlouho jsem se neozvala,ale nastal čas kdybych ráda se k Vám opět přidala.Mám mnoho nového co Vás bude moc zajímat.Jinak k vám jezdí i má kamarádka Lone Mytna.
Mé telefonné číslo :+421904471900
Velmi pěkně děkuji za odpověď.S krásným pozdravem Marie Kučerová


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky