Tříhodinová hudební show

Datum: 15. červen 2012, 12:47
Autor: Milan Stránský
Rubrika: Koncerty
Digitální kino Chotěboř uvádí :
Andre Rieu

CinemaLive ve spolupráci s D-cinema, s.r.o. přináší do chotěbořského kina prostřednictvím DCP záznam koncertu André Rieu z jeho domovského města Maastrichtu, Holandska.

Tři hodiny trvající show s nejslavnějšími valčíky a evergreeny klasické i populární hudby. Mezi vybranými skladbami nechybí Vídeňská krev, Na krásném modrém Dunaji nebo Radeckého pochod.

André Rieu je mezinárodní veřejnosti znám jako „Král valčíků“. V Holandsku prodal doposud více než 2,5 milionu CD a DVD, celosvětově pak 20 milionů nosičů. Jeho vystoupení se staly legendárními. André věří, že klasická hudba by měla být pro každého.
Každoročně pořádá řadu vystoupení ve svém domovském městě Maastrichtu v Holandsku. Do krásného prostředí tohoto města se pravidelně sjíždí tisíce fanoušků. Jako vždy je André Rieu doprovázen slavným Orchestrem Johanna Strausse. Maastrichtské koncerty skutečně patří k vrcholu uměleckého života André Rieu.
I poslední koncert byl zachycen na záznam a do kin přichází na DCP. Nenechte si ujít magické vystoupení, kdy klasická hudba André Rieu doslova bere dech.

Digitální kino Chotěboř – úterý 26. červen 2012 – 20.00 hodin

Bližší informace naleznete
zde
http://www.youtube.com/watch?v=lqBmmf-8UV0

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 27.06.12 08:45
Autor: Markéta
Titulek:
Tak to bylo super a jsem strašně ráda, že jsem večer mohla strávit v takové pohodě a hlavně vidět a slyšet světovou úroveň. Tleskám..


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER