Víkend s bubny na Geofondu

Datum: 19. únor 2013, 16:01
Autor: Milan Knob
Rubrika: Kultura
Vážení přátelé.
Ve dnech 23. - 24.2. 2013 se v rekreačním areálu Geofond uskuteční první z letošních setkání, které pořádá Klub Nezávislých Občanů - Badatelů Chotěboř pod názvem Víkend s bubny na Geofondu. Jedná se o nezávazné setkání přátel, kteří se pravidelně schází a věnují se bubnování na různé typy bubnů (indiánské, šamanské a africké bubny Djembe), chrastidel, píšťal apod. Srdečně vás touto cestou zveme, přijďte mezi nás zabubnovat si, zazpívat a zatančit. Setkání začíná v sobotu 23.2. 2013 od 10 hodin a končí v neděli 24.2. 2013 ve 14 hodin. Pokud tomu dovolí počasí, tak se v sobotu večer uskuteční bubnování a tanec kolem ohně.
Za Klub Nezávislých Občanů - Badatelů Milan Knob
x x x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky