Další úspěch krásky z Chotěboře

Datum: 6. listopad 2013, 12:03
Autor: Jakub Janáček
Rubrika: Kultura
HAVLÍČKOBRODSKÝ DENÍK PÍŠE:

Letošní vítězka soutěže Česká Miss, rodačka z Chotěboře a místní patriotka Gabriela Kratochvílová se už v Moskvě připravuje na finále celosvětově sledované Miss Universe, která se 9. listopadu koná právě v ruské metropoli.

Sympatická kráska z Vysočiny vyrazila do Moskvy s velkým předstihem, má velmi nabitý program a už si prý na svou stranu dokázala získat místní obyvatele. Díky nim se totiž v Moskvě těší z titulu Bond Girl.

Šlo o přehlídku plavek, na kterou byla Kratochvílová vybrána spolu s dalšími dvaceti soutěžícími, a celá akce se nesla ve stylu Jamese Bonda. Úkolem diváků bylo vybrat dívku, která se nejvíce hodí na agentovu sexy partnerku. A jejich volba nakonec padla právě na usměvavou dívku z Chotěboře.

„To, že bych mohla být diváky vybrána zrovna já, mě vůbec nenapadlo. Celý den jsem si ale užívala s nadšením, byla tam skvělá atmosféra, a že jde o soutěž, jsem opravdu vůbec neřešila. Šerpu Bond Girl jsem pak hrdě nosila celý den, minimálně tu už si ze světové soutěže odvezu domů," nechala se slyšet vítězka letošní České Miss.

Čtěte více na: http://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/kraska-z-chotebore-je-oblibena-i-v-moskve-20131102.html

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky