V Chotěboři bude Jeden svět!

Datum: 24. březen 2015, 08:25
Autor: Dobrá společnost
Rubrika: Kultura
Místnímu gymnáziu se podařilo dostat do Chotěboře jedno z promítání filmů z dokumentárního festivalu o lidských právech JEDEN SVĚT. Festival sám bude probíhat od pátku 27.3. do neděle 29.3. v Havlíčkově Brodě.

Pokud Vás to láká, dorazte na gymnázium ve čtvrtek 26.3. v 15:00 do učebny č. 9 a zúčastněte se promítání filmu Bojovníci ze severu. Film se zabývá velmi aktuálním tématem - mladý muž původem ze Somálska v něm přináší anonymní svědectví o tom, jak radikální hnutí aš-Šabáb rekrutuje v Dánsku své přívržence. On sám se z teroristické skupiny vymanil. Jeho kamarádi se ale nechali přesvědčit, že bojovat a zemřít za Alláha představuje více než život psance v evropské metropoli...

Pokud Vás zajímá celý program festivalu JEDEN SVĚT v Havlíčkově Brodě, podívejte se na program festivalu.


x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky