Kohoutův dům - hlasujte pro nás v Tescu!

Datum: 11. květen 2016, 20:09
Autor: Dobrá Společnost
Rubrika: Kultura
Dlouhou dobu jsme s přáteli pociťovali potřebu vytvořit místo, ve kterém bychom koncentrovali aktivity (nejen) Dobré společnosti a které by nám poskytlo možnost vytvořit víceúčelové komunitní centrum otevřené široké veřejnosti, prostor určený k vzájemnému setkávání. Takové místo jsme doposud v Chotěboři postrádali.

Za těmito účely jsme se rozhodli pořídit historický dům čp. 194 umístěný v rohu chotěbořského náměstí. Tato kulturní památka je v současnosti velmi zanedbaná, a proto usilujeme o její rehabilitaci a důstojnější zpřístupnění veřejnosti. Vznikne tam naše centrum Zastávka194.

Kromě rekonstrukce budeme potřebovat prostory domu vybavit. Rádi bychom to udělali účelně, nápaditě a citlivě s ohledem na historickou hodnotu domu. Zapojili jsme se do programu Vy rozhodujete, my pomáháme, který každoročně vypisuje Tesco. V rámci našeho projektu „Vybavme společně rodící se komunitní centrum na chotěbořském náměstí!“ plánujeme – v případě že zvítězíme a získáme 30 000 Kč – uspořádat dobrovolnický workshop pro veřejnost s cílem vytvořit nábytek z dřevěných palet. Účastníci workshopu si budou moci pod vedením designérů ze studia Paletky vyzkoušet, jak recyklovat všeobecně dostupný odpadový materiál a proměnit ho v ekologický a nadčasový nábytek. Dohromady tak vytvoříme nápaditý a neotřelý interiér v domě, který bude moci využívat široká veřejnost.

Pokud Vás to zajímá, sledujte náš blog: Zastávka194

Chtěli bychom Vás požádat o pomoc. Za každý nákup v Tescu od středy 11. května do úterý 7. června obdrží každý zákazník jeden žeton, kterým bude moci podpořit jeden ze tří vybraných projektů. Budeme rádi, když se rozhodnete pro ten náš, a současně prosíme o šíření této informace, bez Vás to nedáme! A doufáme, že se v budoucnu v naší „Zastávce 194“ zastavíte…


Dobrá společnost
www.dobraspolecnost.org
www.facebook.com/dobraspolecnost.org
x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 11.05.16 21:15
Autor: omg
Titulek: omg
omg, nabytek z palet, fairtrade kafe a #refugees welcome uz i v chote... :-D


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky