Tančíme spolu v Chotěboři

Datum: 12. říjen 2016, 20:35
Autor: Michaela Málková
Rubrika: Kultura
Chtěla jsem se vyléčit, a tak jsem začala tančit...

0d 6. října probíhají v Chotěboři taneční setkání dle konceptu Loona dance Lucie Kupcové. S Loona dance jsem se setkala před třemi lety, kdy jsem měla zdravotní problémy. Od první chvíle jsem věděla, že jsem nalezla přesně to, co jsem hledala a potřebovala. Mé zdravotní problémy zmizely. A protože jsem chtěla dát příležitost i ostatním ženám zlepšit své zdraví, udělala jsem si roční výcvikový kurz a začala vést lekce v Chotěboři pod názvem Tančíme spolu. Tímto bych chtěla pozvat na své hodiny všechny ženy, které rády tančí a rády by zlepšily svůj zdravotní stav, zpevnily svou postavu nebo se jen chtěly nechat unášet hudbou a tancem. Hodiny jsou otevřené i pro těhotné ženy či ženy s miminky v šátcích (jsem sama maminka ročního kloučka). Tančíme každý sudý čtvrtek od 16 do 18 hodin v Zastávce194 (též Kohoutův dům).

Více na www.tancimespolu.cz nebo www.facebook.com/tancimespolu

Michaela Málková

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky