ZDRAVÉ PEČENÍ Z KVÁSKU

Datum: 20. listopad 2016, 08:58
Autor: Klub Šalamounek
Rubrika: Kultura
Již tento čtvrtek náš čeká ZDRAVÉ PEČENÍ Z KVÁSKU s Kristýnou Kvačkovou. Právě zde se budete moci dozvědět, proč péct z kvásku a ne z droždí, jaké druhy kvásku existují, jak kvásek založit a jak se o něj starat a uchovávat. Také Vám Kristýna poradí vychytávky při pečení či napařování a podělí se s vámi o základní receptury jak na slano, tak na sladko.

/Kohoutův dům - Zastávka194, 24. 11. od 17 hod., prosíme, abyste se přihlásili předem na tel. čísle 733 798 801, kde případně získáte i více info.
Příspěvek 80 Kč/

Více informací naleznete na našich facebookových stránkách.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky