Zajímavé přednášky v knihovně

Datum: 10. leden 2017, 17:06
Autor: Knihovna Chotěboř
Rubrika: Knihovna
I v novém roce Knihovna Ignáta Herrmanna připravila další zajímavé přednášky.

V pondělí 16. ledna Nestátní nezisková organizace pacientek s nádorovým onemocněním prsu Mamma Help pořádá v podkroví knihovny multimediální prezentaci na téma Prevence rakoviny prsu. Přednáška rovněž zahrnuje nácvik samovyšetřování na fantomovém modelu včetně krátné diskuze.

Ve středu 18. ledna je od 18 hodin připravena další beseda s názvem Fialové podkroví. Pavel Fiala tentokrát přivítá hosta Ondřeje Pauluse, zakladatele a leadera společenství mladých lidí, klubu Crossroads, předsedu a kouče týmu amerického fotbalu Vysočina Gladiators.

Vstupné na obě akce je dobrovolné.

Jste srdečně zváni!
x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky