Kde ženy vládnou

Datum: 7. únor 2017, 09:53
Autor: Knihovna Chotěboř
Rubrika: Knihovna
Zveme vás na zajímavou kulturně-cestopisnou přednášku Kateřiny Karáskové, která se koná v pondělí 13. února od 16 hodin v podkroví knihovny.

Přednáška pojednává o čtyřech společnostech, v nichž mají navrch ženy. Seznámí nás s neobvyklými kulturami Zápotéckých indiánů z Tehuantepecké šíje v jižním Mexiku, národem Minangkabau na indonéské Sumatře nebo s nenápadným kmenem Khásí na severovýchodě Indie.

Vstupné je 50 Kč.

Nenechte si ujít tuto zajímavou přednášku, jste srdečně zváni!
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky