POMOZTE VYBUDOVAT V CHOTĚBOŘI KNIHOVNIČKU S ANGLICKÝMI KNIHAMI (NEJEN) PRO DĚTI!

Datum: 7. březen 2017, 00:16
Autor: Dobrá Společnost
Rubrika: Kultura
Od středy 8. března do úterý 4. dubna můžete hlasovat v chotěbořském Tescu v programu „Vy rozhodujete, my pomáháme!“ Za každý nákup obdržíte jeden žeton, kterým budete moci podpořit jeden ze tří projektů. Rádi bychom Vám představili projekt Dobré společnosti a současně poprosili o Vaši podporu.

V rámci projektu chceme vybudovat v Kohoutově domě na chotěbořském náměstí veřejně přístupnou knihovničku s anglickými knihami (nejen) pro děti. Z ní si budou moci půjčovat knihy všichni, kteří o to budou mít zájem, ať už se bude jednat o děti z místních mateřských školek a základních škol, o jejich učitele, rodiče a prarodiče či o dospělé, kteří se studiem angličtiny začínají. Výběr titulů budeme konzultovat s pedagogy místních školek a škol, abychom zajistili, že nakoupíme takové knihy, které budou v budoucnu opravdu využívány. Místní komunita tak získá snadný přístup k zajímavým anglickým knihám (nejen) pro děti, které jsou v našem městě těžko k sehnání.

Náš spolek jakožto nezisková organizace nemá žádné pravidelné příjmy. Bez Vaší podpory se nám nepodaří plán na vybudování knihovničky zrealizovat. Budeme rádi, když vhodíte Váš žeton právě nám a když budete tuto informaci šířit. Bez Vás to nedáme!

Dobrá společnost
www.dobraspolecnost.org
www.facebook.com/dobraspolecnost.org
http://zastavka194.dobraspolecnost.org

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky