Libor Drahoňovský - Písecko

Datum: 9. březen 2017, 13:59
Autor: Knihovna Chotěboř
Rubrika: Knihovna
Další zajímavá cestopisná přednáška nás čeká v pondělí 13. března od 16 hodin v podkroví knihovny.

Neúnavný cestovatel Libor Drahoňovský nás zavede do královského města Písku, který se pyšní nejstarším mostem v Čechách a jinými památkami. Poté se dozvíme zajímavosti o rýžování zlata v řece Otavě i jeho hlubinné těžbě v Píseckých horách, prohlédneme si překrásné vesničky s bohatě dekorovanými statky, církevní památky, kostel v Sepekově aj.

Vstupné 50 Kč.

Jste srdečně zváni!
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky