Promítání dokumentu o Číně s chotěbořským rodákem Milanem Kajínkem

Datum: 30. říjen 2017, 14:03
Autor: Dobrá společnost
Rubrika: Kulturní akce
Nenechte si ujít projekci filmu Svobodná Čína: Odvaha věřit.

V pátek 10. listopadu 2017 na ni můžete vyrazit ve 14:30 do Gymnázia Chotěboř (pořádáme ve spolupráci s Chotěbořskou skupinou Amnesty International) nebo večer ve 20:00 do Kohoutova domu (Zastávka194). Jsme moc rádi, že hostem pro diskusi po obou promítáních bude Milan Kajínek. Chotěbořský rodák a šéfredaktor časopisu Epoch Times se v daném tématu skutečně orientuje, navíc už řadu let praktikuje Falun Gong. Debata s ním tedy bude určitě stát za to.

Na dokument Vás zve přímo Milan:

Mnohé záběry, které ve filmu uvidíte byly získány v nebezpečí stíhání a uvěznění čínskou tajnou policií. Uvidíte unikátní záznamy z vysílání čínské státní televize, které režim považuje za „vyzrazení státního tajemství“ nebo záběry z míst, kam se nedostane ani mezinárodní pobočka Červeného kříže. Režisér filmu Michael Perlman a producent Kean Wong se poprvé setkali v roce 2008, potom co Michael Perlman dokončil svůj oceněný snímek „Tibet: Beyond Fear“. (Tibet za hranicí strachu). Kean Wong mu tehdy řekl: „Jestli chceš osvobodit Tibet, musíš nejdříve pomoci osvobodit Čínu!“ A tak společně natočili teto unikátní snímek. Přijďte se podívat.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 30.10.17 15:09
Autor: Pepan
Titulek: Další díl
Už se těším na další unikátní díl : Svobodná Saudská Arábie !


FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER