Koncert Šťastné a veselé 2017

Datum: 12. prosinec 2017, 09:43
Autor: Jakub Pikla
Rubrika: Kulturní akce
V sobotu 16. 12. od 18.00 se v chotěbořské Sokolovně uskuteční vánoční koncert Pěveckého sboru Doubravan, který letos nese název Šťastné a veselé 2017 s podtitulem "přeneseme Vás do dob F. L. Věka".

Budete si moci vychutnat hudební skvosty, které jsou známy z tohtoto kultovního seriálu. Spolu s vynikající mladou sopranistkou, Marianou Ambrožovou, toho času studentkou Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, Ondřejem Štefáčkem a Ondřejem Holubem, členem Schola Gregoriana Pragensis, za doprovodu Východočeského studentského orchestru předvedeme díla skladatelů Jana Václava Kopřivy (Missa pastoralis in D), Františka Xavera Brixiho, Jiřího Ignáce Linka a hlavně nestora českých vánoc, Jana Jakuba Ryby.

Pro zájemce také chystáme drobné vánoční občerstvení v podobě vánočního svařáku. Nenechte si ujít tento nevšední zážitek! Využijte toho, že máte prvotřídní kulturu na dosah ruky a nemusíte za ní vážit dlouhou cestu!
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER