Další ročník Chotěbořského jara začíná

Datum: 5. březen 2018, 11:02
Autor: Erika Nováková
Rubrika: Kultura
11. ročník Chotěbořského kulturního jara otevře ve středu 7. března vystoupení pěveckého souboru Doubravan, které se uskuteční v kině od 18. hodiny. Vstupné je dobrovolné a výtěžek z této akce poputuje na opravu varhan v Chotěboři. Zahajovací koncert se koná pod záštitou starosty města Tomáše Škaryda.
Neméně zajímavé budou i další koncerty, které se v rámci Chotěbořského jara uskuteční. Už 22. března se na tom samém místě představí populární dvojice Ivo Jahelka a Miroslav Paleček. Vstupenky jsou již k dostání v předprodeji. Měsíc duben nabídne skupinu Javory, ke které neodmyslitelně patří Hana a Petr Ulrychovi.
26. dubna pak v místní sokolovně vystoupí se svou galashow Hana Zagorová s hostem Petrem Rezkem.
"Na diváky čeká téměř dvou a půl hodinový koncert, kde zazpívá Petr Rezek svoje největší hity, dále bude zpívat Hana Zagorová hity svojí kariéry a během celého večera zazní duety Hanky a Petra. Celým večerem doprovází skupina Jiřího Dvořáka Boom!Band," zve za pořadatele ředitel CEKUS Chotěboř Josef Hospodka.
Ani ti, co mají rádi dechovku, nepřijdou zkrátka. 6. května se od 16 hodin v sokolovně uskuteční vystoupení dechové hudby Veselka pod vedením Ladislava Kubeše.
Vstupenky na všechny zmíněné akce zakoupíte již nyní v předprodeji.
Chotěbořské kulturní jaro každým rokem připravuje příspěvková organizace města CEKUS Chotěboř.


Komentáře k tomuto článku nebyly povoleny autorem.

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky