Pozvánka na 6. benefiční koncert pro varhany

Datum: 11. červen 2018, 10:36
Autor: Jakub Pikla
Rubrika: Kulturní akce
Nevíte, co budete dělat tuto neděli odpoledne? Tak spojte příjemné s užitečným, vyražte například na rodinný výlet do Údolí řeky Doubravy, projděte se až do Libice nad Doubravou, stavte se v třeba v Hostinci U Bambuchů na zmrzlinu nebo kávu nebo něco ostřejšího a zakončete hezké nedělní odpoledne v kostele na koncertě!

Již tuto neděli, 17. června v 16:00 hod se v kostele sv. Jijlí v Libici nad Doubravou uskuteční koncert na podporu chotěbořských varhan.

Vystoupí na něm uskupení Salve Trio z Prahy, ve kterém hrají Anna Křivská - varhany, Vít Andršt - Flétna, Věra Sadílková - housle, Martin Sadílek a Jakub Sadílek- harfa, Zuzana Sadílková - housle.

Nenechte si ujít jedinečnou šanci na to vidět a slyšet naživo opravdovou harfu i jiné skvosty hudební literatury. Vstupné je dobrovolné a koncert bude trvat cca hodinu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Spolek pro opravu varhan v kostele sv. Jakuba

Sledujte naše webové stránky či facebookové stránky.
x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky