Pouťové pečení pro varhany

Datum: 24. červen 2018, 08:35
Autor: Jakub Pikla
Rubrika: Kulturní akce
Vážení spoluobčané,

rádi bychom Vás během letních prázdninových dnů pozvali na *Pouťové pečení pro varhany*, které se uskuteční v neděli 22. července 2018 od !5.00 na farní zahradě u kostela sv. Jakuba v Chotěboři.

Jedná se o první, a dá se říci zkušební, akci svého druhu na podporu varhan, kterou pořádáme. Můžete se těšit na soutěž donesených zákusků/koláčů/buchet/bábovek/čehokoliv sladkého, soutěže a hry pro děti, na živou hudbu i na přátelskou atmosféru.

Do soutěže se můžete přihlásit i Vy! Stačí nám napsat na náš e-mail info@varhanychotebor.cz nebo zavolat na číslo 720 236 452 nebo zkrátka přinést svůj sladký výtvor do soutěže s sebou. Pokud budete chtít přinést svůj výrobek, ale nedávat ho do soutěže, bude to rovněž možné. Hlasování v soutěži bude možné ale pouze po zakoupení celého ochutnávkového tácku všech výrobků. Tři nejlepší výherci se mohou těšit na praktické ceny.

Na místě bude k dostání za drobný příspěvek také káva, čaj a rovněž ovocné šťávy a limonády. Jsme si ovšem vědomi odpovědnosti za prostředí, ve kterém žijeme, za naší planetu, a proto se snažíme celou akci udělat co nejšetrnější k životnímu prostředí. Proto Vás prosíme, pokud to bude možné, abyste si například na kávu k zákuskům přinesli vlastní hrnek, ze kterého rádi pijete, abychom nemuseli používat tolik jednorázového plastového nádobí. Pokud ne, tak se obávat nemusíte, budeme mít v záloze dostatek nádobí pro všechny.

Celou akci zakončí v 18.00 hod mše v kostele sv. Jakuba, kterou doprovodí svým zpěvem Pěvecký sbor Doubravan.

Děkujeme rovněž sponzorům a podporovatelům celé akce. Během odpoledne bude také možné pro potenciální zájemce si adoptovat píšťalu.

Pro bližší informace sledujte naše webové či facebookové stránky.

Těšíme se na setkání s Vámi,

za Spolek pro opravu varhan v kostele sv. Jakuba v Chotěboři
Jakub Pikla

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER