Pozvánka na Modletínskou pouť

Datum: 23. červenec 2018, 17:39
Autor: Benediktus
Rubrika: Kulturní akce
Benediktus Vás srdečně zve 29. července na Svatoanenskou pouť do Modletína.

Ve 14 hodin zahajujeme mší svatou v kostele a po ní bude následovat bohatý program v našem areálu:

Letos se můžete těšit kromě obvyklého programu, jako je naše skvělá kapela BeneBend, dílničky, hry pro děti, hojné občerstvení, na divadlo Cylindr s příběhem malého indiánského chlapce: Škola Malého stromu.

Mezi dílničkami bude letos nové síťování, opět přijede naše spřátelená organizace Momo Chrudim, se kterými můžete vyzkoušet plstění, nebude chybět keramika, výroba růží, můžete si vyzkoušet bosou chůzi na chodníku Los pocitos, vlastnoručně si můžete vytvořit a opéct trdelník, můžete se vyfotit s vtipnými rekvizitami na Hipstagramu a pozor...můžete se svézt v lodi!

Nezapomeneme ocenit naše milé dobrovolníky a připravit pro vás všechny možné dobroty.

Přijďte, těšíme se na Vás!

Benediktus
x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky