Navštívili jste už Sousedskou výměnu?

Datum: 4. srpen 2018, 15:11
Autor: Dobrá Společnost
Rubrika: Kulturní akce
V pondělí 13. srpna proběhne již pátý ročník Sousedské výměny pořádaný Dobrou společností. V rámci ní máte možnost vyměnit s ostatními – ať známými či neznámými – něco, co jste sami vypěstovali, upekli, zavařii, usušili… Jak vypadal loni košík se směňovanými produkty před a po Sousedské výměně, si můžete prohlédnout na fotografiiích níže. Samotná výměna domácích výpěstků, marmelád, zavařenin, paštik či buchet však není tím hlavním – jde o to, udělat si chvilku času a poznat své „sousedy“ a pobýt s nimi. Většinou nechybí ani sklenka dobrého vína....

Sousedská výměna probíhá na zahradě členů Dobré společnosti - u bývalé městské elektrárny (dům č.p. 607, naproti chotěbořské hasičské zbrojnici). Možnost vydovádět se zde mají tradičně i děti...

Akce začíná v 16:00 a končívá většinou po sedmé hodině. Vlastní výměna probíhá od 17:30.

Nebojte se a přijďte pobýt!

Dobrá společnost

x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky