Pěvecký sbor Doubravan zahajuje už 156. sezonu!

Datum: 2. září 2018, 15:05
Autor: Jakub Pikla
Rubrika: Kulturní akce
Dnes, 2. září slaví Pěvecký sbor Doubravan Chotěboř do své 156. narozeniny. Přesně v tento den byl v roce 1862 založen, a nyní vstupuje do další koncertní sezony!

Srdečně zveme všechny zájemce o zpěv do našich řad! Začínáme zítra, v pondělí 3.9. v 18.00 hod v naší zkušebně v ZŠ Buttulova. Můžete se těšít na dobrou partu lidí, hezké skladby i zlepšení Vašich pěveckých dovedností. Pro bližší informace můžete psát na sbormistr@doubravan.cz.

Všechny posluchače zveme na náš vánoční koncert, který letos připravujeme ve spolupráci s divadlem SCHOD z Chotěboře a na kterém zazní Rybova Česká mše vánoční v tradičním znění a netradičním ztvárnění. Tento koncert se bude konat v sobotu 15. prosince 2018 v chotěbořské Sokolovně.

Těšíme se s Vámi na viděnou!
Pěvecký sbor Doubravan Chotěboř
se svým sbormistrem Jakubem Piklou

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky