Koncerty v Tančírně v říjnu a v listopadu

Datum: 23. září 2018, 17:49
Autor: Tančírna Panský dům
Rubrika: Kulturní akce
V průběhu října a listopadu se můžete těšit na celou řadu zajímavých koncertů.

Ve středu 10. října se u nás opět představí Laco Deczi & Cellula New York. Následovat bude skupina T4, a to v pátek 12. října. Velkým zážitkem určitě bude koncert Michala Prokopa & Framus Five v pátek 26. října. A v listopadu bude následovat Karel Kahovec v pátek 9. listopadu a Vítkovo veteráni v pátek 23. listopadu.

Jste srdečně zváni.

x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky