Halina Pawlowská bude ve čtvrtek bavit diváky v Chotěboři

Datum: 24. září 2018, 11:03
Autor: Erika Nováková
Rubrika: Kultura
„Diváci mne znají z pořadu Banánové rybičky. Vědí, co mohou očekávat. Toto představení je však jiné v tom, že na jevišti budu tentokrát úplně sama bez hostů,“ prozrazuje protagonistka čtvrteční One Woman Show s názvem Chuť do života.
Halina Pawlowská povypráví o lásce, katastrofách i spoustě pitomců, tedy o věcech, které běžně zažívá každý člověk. Historky však budou vypointované tak, jak jsme u populární umělkyně zvyklí. „Nechci, aby to vyznělo nějak zpupně, ale pravdou je, doprovodným jevem každé mé show je smích. Věřím, že to tak bude i v Chotěboři, kam se moc těším,“ říká Pawlowská.
V představení nebude chybět několik vtipných veršovaných rad a ani improvizační část, kde se budou moci zapojit samotní diváci. „Mohou mi položit jakoukoliv otázku, na vše odpovím,“ vyzývá s úsměvem.
A také lovci autogramů nepřijdou zkrátka: Po vystoupení bude možnost zakoupit si zbrusu novou knihu Haliny Pawlowské a nechat si ji podepsat.


Komentáře k tomuto článku nebyly povoleny autorem.

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky