ZAJÍMAVÉ AKCE PRO DOSPĚLÉ

Datum: 16. říjen 2018, 00:00
Autor: SPRSV
Rubrika: Kultura
Zveme dospělé Do práce!

Děti mají za sebou úspěšný nástup do školy a dospělí do práce. Někteří! Někteří práci možná hledají nebo je čeká změna zaměstnání, maminky na mateřské přemýšlí, kam nastoupí až jim rodičovská „dovolená“ skončí.

Pro dospělé, kteří řeší podobné problémy, ať už při slaďování rodinného života a zaměstnání nebo při hledání práce, otvíráme dlouhodobý cyklus v rámci projektu - PODPORA NÁVRATU ZNEVÝHODNĚNÝCH OSOB(osob pečujících o malé děti, znevýhodněné věkem a samoživitelů). Během něj se budeme věnovat tématům jako je time management, komunikace, sebeprezentace, naše motivace a cesta k úspěchu, genderové otázky zaměstnanosti a další.

V tomto roce se můžete těšit hned na několik setkání:

2.11. od 17:00 v Zastávce194 - “KDE NENÍ CÍL, NENÍ CESTA” – úvodní setkání o cílech, motivacích, touhách a cestě k nim (prožitkový terapeutický seminář)

23.11. od 17:00 - “MOŽNOSTI TU JSOU” I.část - o právech a možnostech, které je škoda nevyužít při slaďování rodinného a osobního života. Právnička Kristýna Vajrychová vám dá informace o tom, jaký je rozdíl mezi mateřskou a rodičovskou dovolenou, jaké jsou možnosti přivýdělku. Budeme hovořit o omezeních (časových, finančních). Zmíníme se rozdílech u stávajícího a nového zaměstnavatele či o tom, jak řešit onemocnění matky/příp. otce.

A jako bonus a malou ochutnávku vás zveme na přednášku ŘEŠENÍ MEZILIDSKÝCH A VNITŘNÍCH KONFLIKTŮ - 1.11. od 17:00 v Zastávce194. Zamyslíme se nad tím: Jak konflikty vznikají? Co dělat, když například ve vzteku nebo strachu, se Vám myšlenky stále točí v nekonečných kruzích? Jak konfliktům předcházet? Jak kolem sebe vytvářet prostředí, vztahy a situaci, které Vám vyhovují? Kdo se naučí pracovat sám se sebou, dokáže pozorovat sebe i pochody v sobě, a nepříjemným událostem předcházet. Efektivně řešený konflikt je přínosný a potřebný pro změnu.

Speciálně ženám je pak určeno pravidelné ženské setkávání. První „ŽENSKÝ KRUH“ se bude věnovat tématu Co a jak ovlivňuje sebevědomí ženy. Termín prvního setkání je 15. 11. od 17:00 v Zastávce194.

Více informací na www.salamounek.cz či www.facebook.com/Salamounek.

Těšíme se na setkání.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky