Oslavy 100. výročí republiky v Chotěboři: desku Masarykovi odhalí speciální host

Datum: 23. říjen 2018, 09:37
Autor: Erika Nováková
Rubrika: Kultura
Ples, který bude dýchat noblesou a atmosférou dvacátých a třicátých let minulého století, se uskuteční v sobotu 27. října. „Byli jsme příjemně překvapeni zájmem lidí. Kapacita chotěbořské sokolovny je v tuto chvíli již téměř naplněna,“ pochvaluje si ředitel CEKUS Chotěboř Josef Hospodka. Právě příspěvková organizace města má obě akce organizačně pod palcem. V rámci plesu se bude konat módní přehlídka dobového oblečení, k tanci i k poslechu zahrají Melody Gentlemen, jako host vystoupí Sestry Havelkovy a nebude chybět ani půlnoční překvapení v podobě tanečního páru Marek Dědík a Olga Šípková.
O den později je připraven slavnostní program na náměstí T.G.M. „Slavnostního odhalení desky se zúčastní kromě místních spolků například i Pavel Eckhardt, syn továrníka Viléma Eckhardta, jenž zde v třicátých letech vlastnil továrnu a pomohl tak hospodářskému rozvoji města. Atmosféru podbarví i písně smíšeného pěveckého sboru Doubravan a dětského pěveckého souboru Kvítek,“ doplnil Josef Hospodka.
Pro občany je připraveno i jedno malé překvapení. „Na náměstí přivítáme speciálního hosta, který odhalí desku s podobiznou prezidenta Masaryka. Jeho jméno prozrazovat nebudu, ale myslím si, že pro lidi to bude velmi nevšední a originální zážitek,“ zve ředitel CEKUS Chotěboř. Nedělní oslavy odstartují v 15 hodin. Vše vyvrcholí lampionovým průvodem a závěrečným ohňostrojem.


Komentáře k tomuto článku nebyly povoleny autorem.

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER