Benediktus slaví 18. narozeniny

Datum: 1. listopad 2018, 14:41
Autor: Benediktus, z.s.
Rubrika: Kulturní akce
Milí přátelé,

při příležitosti oslavy našich 18tých narozenin vás zveme 9.11.2018 od 18 hod na koncert Jardy Svobody (frontman skupiny Traband, tentokrát sólově – harmonium a zpěv, vstup dobrovolný).

Po koncertě oslava v našem areálu, narozeninový dort, šampaňské, další občerstvení. Po celou dobu si můžete zakoupit naše výrobky. A čeká nás i překvapení.

Těšíme se na Vás, na společné slavení a radost.

Benediktus z.s.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky