Na Bramboře kolem světa

Datum: 3. leden 2019, 09:30
Autor: Informační centrum
Rubrika: Knihovna
V letošním roce nás opět čeká řada zajímavých cestovatelských i jiných přednášek konaných v podkroví Knihovny Ignáta Herrmanna.
První lednová přednáška se koná v pondělí 7. ledna 2019 od 17 hodin. Cestovatelé Ing. František Nyklas a Kateřina Kadlusová z Ledče nad Sázavou se podělí o své zážitky z cest na Bramboře - motorce BMW R1 150GS, která je doprovázela na dobrodružné cestě kolem světa. V sedle motorky strávily 560 dní v kuse, projeli 29 zemí Evropy, Asie a Ameriky, ujeli 90 tisíc kilometrů a spotřebovali asi šest tisíc litrů benzínu.

vstupné 70 Kč
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky