Hlasujte pro chotěbořské kino a vyhrajte pozvánku na unikátní dokument

Datum: 4. leden 2019, 12:47
Autor: Erika Nováková
Rubrika: Kino
Předpremiéry unikátního dokumentu se vším všudy Trabantem tam a zpátky cestovatele Dana Přibáně se mohou zúčastnit také Chotěbořští. Do zajímavého projektu se zapojily kulturní stánky z celé republiky. Ten, který získá nejvíce hlasů, bude mít štěstí uvést film jako první. Hlasovat můžete až do 10. února na stránkách www.vyhrajpremieru.cz. Kromě toho, že hlasující budou pozváni na předpremiéru, tak deset z nich získá i atraktivní věcné ceny.
„Cestovatelský projekt Dana Přibáně je zajímavou podívanou. Celostátní soutěž však nabízí možnost prezentovat naše město i kulturu v širším měřítku, i proto jsme se do akce zapojili,“ říká ředitel příspěvkové organizace města CEKUS Chotěboř Josef Hospodka. „Myslím si, že tato soutěž je výzvou i pro lidi – jednak mohou získat pozvánku na film, který ještě nikde nebyl uveden, a jednak nám pomohou zviditelnit naše kino,“ dodává.
Slavnostní předpremiéra se uskuteční 4. dubna v kině, které obdrží nejvíc diváckých hlasů.


Komentáře k tomuto článku nebyly povoleny autorem.

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky