Unikátní představení J. Poláška, M. Zbrožka a L. Pavláska v Chotěboři

Datum: 14. leden 2019, 10:34
Autor: Petra Polívková
Rubrika: Kulturní akce
Herce Josefa Poláška, Martina Zbrožka a Lukáše Pavláska není třeba představovat. Možná ale nevíte, že společně vystupují jako divadlo Milostný trojúhelník, který původně zakládal Martin Zbrožek ještě s Pavlem Liškou.

Jejich jedinečné divadelní představení s názvem Strategický trojúhelník, bude na konci ledna hostit Sokolovna Chotěboř!

Představení je založeno na improvizaci. „Trojice herců vstupuje na jeviště vždy bez předem daného scénáře. Situace, postavy, zápletky, charaktery, písničky i tance, to vše se rodí až na jevišti přímo ve světlech právě vznikajícího představení. Herci a publikum se najednou v roli scénáristů i režisérů propadají do světa fantazie, do společného tvoření hry. Milostný Trojúhelník tématicky čerpá ze života samotného, ale i z různých snových a intuitivních zážitků, noří se do nekonečného a neuchopitelného světa fantazie. To, co ve všech jimi vytvořených hrách převláda, je humor, smysl pro detail, střih a karikaturu běžných postupů a životních situací.“ (zdroj)

Herci se rozhodli podpořit Spolek pro rozvoj svobodného vzdělávání, z.s. a obnovu Horního Mlýna formou benefičního představení. Konat se bude ve čtvrtek 31. ledna od 18 hodin v Sokolovně Chotěboř. Vstupné je 350 kč, již nyní běží také předprodej (v IC Chotěboř či on-line na webu CEKUS), kde lístek koupíte za 300 kč.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky