Přijďte pomoci dětem!

Datum: 25. únor 2019, 15:06
Autor: PS Doubravan
Rubrika: Kultura
Pamatujete si celosvětovou událost Live Aid '85? Něco podobného se stejnou možností pomoci těm nejpotřebnějším můžete zažít již ve středu 20. března 2019 v chotěbořském Kině. V rámci celorepublikové akce Zpíváme pro UNICEF vystoupí Dětský pěvecký sbor Kvítek při ZŠ Buttulova a Pěvecký sbor Doubravan spolu se svými hosty Lubošem Pavlíkem, Leonardem Tecou, a dalšími na podporu potřebných dětí v celém světě.

Vstupné je dobrovolné a bude věnováno organizaci UNICEF.
Začátek je v 19.00 hod.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky