Chotěbořské jaro nabídne Spirituál Kvintet, Fouska i Dalibora Jandu

Datum: 20. březen 2019, 09:19
Autor: Erika Nováková
Rubrika: Kultura
„Opět jsme připravili zajímavou nabídku, ze které si vybere každý,“ informoval ředitel příspěvkové organizace města CEKUS Chotěboř Josef Hospodka.
21. března se v kině představí Josef Fousek se svým programem nazvaným Zkrátka bez pozlátka. 3. dubna vystoupí taktéž v kině Spirituál Kvintet.
„V rámci Chotěbořského jara jsme připravili i jednu lahůdku – koncert populárního a oblíbeného Dalibora Jandy. Fanoušci se tak mohou těšit na hity jako například Hurikán, Oheň, voda, vítr, Kde jsi?, Žít jako kaskadér nebo Hráli jsme kličkovanou. I přesto, že hvězda Dalibora Jandy jasně zářila především v osmdesátých letech, stále má své příznivce a obdivovatele. Věřím, že si všichni jeho vystoupení užijí,“ doplnil Josef Hospodka. Dalibor Janda s kapelou Prototyp a hostem Jiřinou Annou Jandovou vystoupí v chotěbořské sokolovně 25. dubna v 19 hodin.
Zkrátka nepřijdou ani starší ročníky. Ty se mohou těšit na dechovou hudbu Jásalka Band, která to nejlepší z dechovky nabídne 9. května od 18 hodin v kině.
Festival Chotěbořské kulturní jaro se každoročně odehrává pod záštitou starosty města Tomáše Škaryda.


Komentáře k tomuto článku nebyly povoleny autorem.

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky