Hvězdy světových pódií vystoupí na Havlíčkobrodsku

Datum: 10. duben 2019, 12:20
Autor: Jakub Pikla
Rubrika: Kultura
V letošním roce vstupuje renomovaný hudební festival Stamicovy slavnosti do pomyslné "plnoletosti". Festival vznikl v roce 2002 jako připomínka na tvorbu významného rodu Stamiců, který pochází právě z Havlíčkova Brodu. Za celou dobu svého trvání mistrně spojuje umění renomovaných i začínajících hudebníků.
Nejinak tomu bude i letos. Neváhejte a využijte možnost navštívit koncerty, které máme na dosah ruky, za kterými nemusíme jezdit stovky kilometrů daleko, a na kterých můžeme vyslechnout světové hudební hvězdy, které běžně vyprodávají newyorskou Carnegie Hall. To vše za minimální cenu vstupenek.
Za pozornost jistě stojí koncert, který se uskuteční v úterý 21.5. v 18.00 hodin, kdy festival historicky poprvé "dorazí" i do Chotěboře. V podkroví Knihovny IH vystoupí Stamicovo kvarteto s violistou Karlem Plockem.
Za návštěvu stojí jistě všechny koncerty, ale jako "zlatý hřeb" zakončí celý festival takové světové formáty, jako hobojista Vilém Veverka, harfistka Kateřina Englichová, či houslista Josef Špaček.
Více informací naleznete v přiloženém programu či na www.stamic.cz. Rezervovat vstupenky je možné na info@euroart.cz
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky