Koncert kapely Stinka v Zastávce194

Datum: 4. listopad 2019, 11:22
Autor: Dobrá společnost
Rubrika: Koncerty
Již tento pátek (tj. 8. listopadu) se od 19:00 v Zastávce194 uskuteční koncert kapely Stinka.

Stinka je kvarteto hudebníků v čele se songwriterkou Haninou L. Letos Stinka zahodila akordeon, vzala elektrické kytary, syntezátory a klavír a vydala společně se spoluhráči výjimečnou desku. Koncertní podoba alba Neviňátko je silná, plná emocí, surreálné magie, vzrušení a energie. Takhle nějak asi před miliony let zněly erupce v prvotní polívce.

Hrají:

Hana Lundiaková: kytara, syntezátory, zpěv
Albert Maršík: kytara, cello
Ondřej Červený: baskytara
Václav Šafka: bicí

Vstupné dobrovolné.
x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky