Pojďme To Změnit – co je u nás nového?

Datum: 7. červen 2018, 08:15
Autor: Tomáš Dostálek
Rubrika: Komunální politika
Hnutí Pojďme To Změnit, složené z nezávislých kandidátů, Pirátů, TOP09 a Zelených, pokračuje v přípravách na podzimní komunální volby. V neděli 13. května proběhla první veřejná schůze, na které jste měli možnost poznat nás osobně.

Děkujeme ještě jednou těm, kteří tuto možnost využili a probrali s námi například výhody participativního rozpočtu, kdy si sami občané rozhodují o tom, na co bude určitá část rozpočtu využita. Pro ty, kteří se tohoto setkání nemohli zúčastnit, máme dobrou zprávu – před letními prázdninami budete mít ještě jednu možnost, a to v sobotu 9. června. Opět v Hromu do Police, opět od 19:00. Můžete se tak opět přesvědčit, že náš program přináší pro Chotěboř pozitivní změnu.

Brzy také spustíme online anketu spokojenosti občanů Chotěboře. V té budete mít šanci sdělit nám (samozřejmě anonymně), jak se Vám v Chotěboři žije, s čím jste spokojeni a co Vám v našem městě naopak chybí. Vyplnění ankety Vám zabere jen pár minut a my budeme velmi rádi za Vaše odpovědi.

Současně také plánujeme hlavní část naší volební kampaně, která se odehraje v průběhu září. A je se na co těšit - už teď můžeme prozradit, že by do Chotěboře měli zavítat – a v naší předvolební kampani nás podpořit – dvě výrazné osobnosti českého politického světa - Ivan Bartoš a Dominik Feri. Na přípravě obou setkání pracujeme a detaily Vám sdělíme v průběhu léta.

Jak můžete sami vidět, rozhodně se v posledních týdnech nenudíme. Budeme rádi, když naši činnost budete i nadále sledovat – ty nejaktuálnější informace naleznete na našem Facebooku.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
29.06.18 10:50 Petr Kletečka
29.06.18 11:05 Pojďme To Změnit
12.07.18 23:26 Dobrá společnost
23.07.18 17:39 Benediktus
8.07.18 22:42 Kino na kolečkách
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POLITICKÉ ODKAZY

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2018-06-21 18:34:43 Mr Barry Mike
2018-06-14 13:08:27 Ced
2018-05-19 22:16:51 Lukáš Vajrych
2018-05-11 00:03:11 Appbaixar
2018-05-10 23:58:36 mister juan
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER