Matěj Vydra patronem dětského domova

Datum: 25. březen 2013, 16:45
Autor: Michael Dobrý
Rubrika: Dětský domov Nová Ves
Patronem našeho dětského domova, kde vyrůstá hodně sportovně nadaných dětí, se stal rodák z Chotěboře, fotbalový reprezentant ČR, člen týmu Watfordu v Anglii, Matěj Vydra. Bude podporovat dětský domov nákupem sportovního vybavení a poukazů na sportovní a ozdravné pobyty dětí. Velice si vážíme jeho rozhodnutí , těšíme se na spolupráci a osobní setkání s ním.

Dar: lyžařské vybavení

V poslední době se často mluví a píše o jednom z největších talentů českého fotbalu Matěji Vydrovi. Chtěl bych širší veřejnost seznámit s tím, že se tento talentovaný reprezentant stal patronem Dětského domova Nová Ves u Chotěboře. Na podzim minulého roku jsem Matěje Vydru společně s vedením dětského domova oslovil, zdali by nechtěl nějakou formou podporovat tento dětský domov, který ve sportovní oblasti dosahuje vynikajících výsledků. Tým dětského domova se v roce 2012 stal celkovým vítězem celostátní soutěže dětských domovů „DD cup“. Vítězství vybojoval v celoročním, pětietapové soutěži v konkurenci téměř 60 dětských domovů z celé ČR. 

Matěj Vydra ani na chvilku nezaváhal a jako správný chotěbořský rodák okamžitě na možnost podpory přikývl. Na konci minulého roku se stal oficiálním patronem Dětského domova Nová Ves u Chotěboře. A že nemá daleko od slov k činům dokázal, když dětskému domovu daroval lyžařské vybavení, které děti dětského domova využili na pobytu na horách v době jarních prázdnin. Matěj Vydra chce dále podporovat dětský domov zejména v oblasti sportovních aktivit a materiálního vybavení.

Tímto přístupem tento mladý fotbalista dokázal, že má nejen našlápnuto ke kariéře ve velkém fotbalu, ale také to, že mu není cizí pomoc dětem, které nemohou vyrůstat z jakýchkoliv důvodů ve svých rodinách. Ještě jednou chci Matějovi Vydrovi za všechny děti a zaměstnance Dětského domova Nová Ves u Chotěboře poděkovat a popřát mu mnoho úspěchů v jeho další kariéře.

Michael Dobrý,
vedoucí vychovatel DD Nová Ves u Chotěboře.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v březnu
1.03. 11:30 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v únoru
3.02. 07:27 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc únor. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Páteční promítání dokumentu zrušeno!
23.01. 19:45 - Zítřejší promítání dokumentu Stát se tím, kým jsem byl v Zastávce194 je zrušeno - o náhradním termínu Vás budeme včas informovat. Dobrá společnost
Divadelní ples
12.01. 17:55 - Jako každý rok, tak i letos pro vás připravují členové Divadelního spolku SCHOD již tradiční Divadelní ples, v pořadí již 16. Tentokrát je naplánován na sobotu 29. února od 20 hodin v chotěbořské sokolovně. Součástí budou opět dvě vystoupení členů spolku, zajímavé soutěže a tombola. Těšíme se na vaší hojnou účast a můžete si vzít na sebe i jakékoliv kostýmy.
Divadelní spolek SCHOD Chotěboř
Kulturní akce v lednu
31.12. 11:04 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc leden. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
5.03.20 22:26 Jaroslav Ludvík
21.02.20 08:21 Jaroslav Ludvík
26.02.20 21:55 Jaroslav Ludvík
13.02.20 07:59 Jaroslav Ludvík
3.03.20 21:36 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-03-06 14:21:54 Pavel Mandák
2020-03-04 13:51:37 Milan Stránský
2020-02-29 11:19:11 Franta
2020-02-15 18:23:07 Joeyham
2020-02-13 18:17:04 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky