Dětský den v Chotěboři

Datum: 19. květen 2015, 11:04
Autor: Jarka Čermáková
Rubrika: Junior DDM-SVČ
JUNIOR DDM – SVČ POŘÁDÁ DĚTSKÝ DEN V CHOTĚBOŘI
V neděli 31. května 2015 proběhne tradiční velká oslava mezinárodního dne dětí. Letos bude poprvé tato akce CELODENNÍ!
Program začíná již v 9:00. Pro menší děti je v kině od 9 hodin připraveno pásmo večerníčků „Pohádky z hor“ a od 10:30 bude v Junioru na velkém sále hrát divadlo Úsměv paní Ludmily Frištenské pohádku O pejskovi a kočičce. Další novinkou je program pro starší děti a teenagery.
Od 9:00 začíná ve sportovní hale celodenní program. Mohou se těšit na crazy bubbles, Kin–ball a Flag Football - bezkontaktní verzi amerického fotbalu. Pro ty, kteří zaměstnají raději hlavu, startuje také od 9:00 v Junioru v učebně číslo 4 program s deskovými hrami, kde budete mít možnost vyzkoušet a seznámit se s 20 druhy deskových her. Jak vidíte, můžete s dětmi slavit už od rána.
Po obědě od 13.00 do 15:30 hodin začíná hlavní a tradiční program. Před zimním stadionem i uvnitř bude připravena jízda zručnosti na malém dopravním hřišti na odrážedlech a kolech (na vlastních strojích), malování na obličej, koutek Patchworku Iva, stánek VZP. Na spodním parkovišti si můžete prohlédnout ukázky techniky – hasiči, policie, dopravní policie, záchranná služba, jeřáb firmy Chládek a Tintěra. Na zelené ploše uprostřed prostranství před zimním stadionem budou zábavné výherní koutky a skákací hrady. Na horním parkovišti se opět budou prohánět čtyřkolky a minibiky z JiroMota a také zde bude vystavena výkopová technika. Na velké louce nad silnicí (Koubek) se budete moci svézt v kočáře a na koních.
Celý program bude obohacen o vystoupení:
- Dog dancing - tanec se psy
V 13:30 hodin se před zimním stadionem předvedou mistři republiky a nalákají vás na své další vystoupení, které bude pokračovat od 14:00 do 15:30 na hřišti za sokolovnou. Děti si zde budou moci vyzkoušet házení talíře pejskům, pomazlit se s pejsky a doví se více o výcviku a výchově.
- Exhibice yoyování Míry Polívky
Začátek v 14:30 hodin před zimním stadionem.
- IZS
Ukázka integrovaného záchranného systému, rozřezání havarovaného vozu a záchrana zraněného proběhne před zimním stadionem v 15:30.
- STYL
Od 16:00 vám hodinovým koncertem přispěje k báječné náladě skupina Styl z Chotěboře.
Pro ty, kteří nebudou mít dost, začíná v kině od 16:30 hodin další pásmo večerníčků, tentokrát
Za kamarády z televize.
Po celou dobu odpoledního programu je k dispozici občerstvení na zimním stadioně, stánek pana Máje se zmrzlinou, můžete si zakoupit výherní losy za 20,- Kč a vyhrát hodnotné ceny. Jinak jsou veškeré atrakce a program zdarma.
NEZAPOMEŇTE PROSÍM, ŽE AKCE PROBÍHÁ V MÍSTĚ OBJÍZDNÉ TRASY, A DÁVEJTE PROTO NA SVÉ DĚTI VELKÝ POZOR. SILNICE V DOBĚ ODPOLEDNÍHO PROGRAMU HLÍDÁ MĚSTSKÁ POLICIE. DOPORUČUJEME TAKÉ PŘIJÍT NA AKCI PĚŠKY Z DŮVODU NEDOSTATKU PARKOVACÍCH MÍST.
Na této obrovské akci se podílí více než 50 sponzorů, kterým velmi děkujeme, dále dobrovolníci i organizace, se kterými spolupracujeme.
Podrobný program:
9.00 – 10.15 Pohádky z hor - pásmo Večerníčků pro děti - kino
(Jak Rákosníček zachraňoval mráčky beránky před hvězdným orlem, Jak šel Rumcajs pro mašličkovou sponku, Jak se chtěl Trautenberk pomstít Krakonošovi, Jak Trautenberk odvedl horské prameny, Jak si Trautenberk pochutnal na čerstvých pstruzích, Jak Křemílka a Vochomůrku málem popadl drak, O hajném Robátkovi – Jak dali vodníku Barborovi jméno Bonifác, O zvířátkách pana Krbce – Počmáraný hrad, Bob a Bobek – V lese)

9.00 – 12.00 Deskové hry - Junior učebna č. 4
Výběr z 20 druhů deskových her, které si budete moci vyzkoušet zahrát.

9.00 – 11.00 Crazy Bubbles - sportovní hala
Jedná se o velké průhledné míče, do kterých se hráči oblečou a hrají kopanou.

10.30 Pohádka Divadla Úsměv Lídy Frištenské - Junior velký sál
Divadelní představení pro nejmenší děti.

13.00 – 15.00 Flag Football - sportovní hala
Bezkontaktní verze amerického fotbalu. Veškeré vybavení vám bude zapůjčeno, děti si vyzkouší házet, chytat a hrát tento populární sport.

13.00 – 15.30 HLAVNÍ PROGRAM - prostory zimního stadionu, před zimním stadionem, Koubek, hřiště za sokolovnou
• jízdy zručnosti na malém dopravním hřišti na odrážedlech, kolech (vlastní dopravní prostředky)
• malování na obličej
• koutek Patchworku Iva
• stánek VZP
• ukázky techniky – hasiči, policie, dopravní policie, záchranná služba, jeřáb, výkopová technika
• zábavné koutky pro děti
• skákací hrady
• jízda na čtyřkolkách a minibicích
• jízda na koních, jízda v kočáře

13.30 ukázka Dog dancingu - před zimním stadionem

14.00- 15.30 ukázka Dog dancingu - tanec se psem - hřiště za sokolovnou
Po sestavě každého z šesti pejsků může podle zájmu následovat povídání o pejscích, jejich výcviku a výchově, případné dotazy, možnost pomazlení některých z nich, dále ukázka dogfrisbee s možností, aby si děti vyzkoušely házení talíře.

14.30 Yo-yo exhibice Mírka Polívky - před zimním stadionem

15.00 – 17.00 Kin-ball - sportovní hala
Možnost vyzkoušení si nového kolektivního sportu.

15.30 ukázka zásahu IZS - před zimním stadionem
Rozřezání havarovaného vozu a záchrana zraněného.

16.00 – 17.30 STYL - hudební skupina - před zimním stadionem

16.30 – 17.30 Za kamarády z TV – pásmo Večerníčků pro děti – kino
(Jak si Rákosníček nepomohl k nebeské koruně, Říkání o víle Amálce – Jak potkala beránka Kudrnu, Jak Křemílek a Vochomůrka udělali obrovi píšťalku, O Makové panence a veverce Barče, O loupežníku Rumcajsovi – Jak Cipísek chránil jelení studánku, Jak Rákosníček přivedl nebeskému Pastýři zatoulanou hvězdu, Říkání o víle Amálce – Jak našla kámen mutáček, O Makové panence a kaňce Čunčové, Jak Křemílek a Vochomůrka jedli kaši)

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 19.05.15 19:17
Autor: Unavený scrollováním
Titulek: Vkládejte texty správně
Prosím vkládejte texty na iChotěboř správně, nejste tu sami a zabíráte obrovský prostor. Děkuji.


KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v březnu
1.03. 11:30 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v únoru
3.02. 07:27 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc únor. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Páteční promítání dokumentu zrušeno!
23.01. 19:45 - Zítřejší promítání dokumentu Stát se tím, kým jsem byl v Zastávce194 je zrušeno - o náhradním termínu Vás budeme včas informovat. Dobrá společnost
Divadelní ples
12.01. 17:55 - Jako každý rok, tak i letos pro vás připravují členové Divadelního spolku SCHOD již tradiční Divadelní ples, v pořadí již 16. Tentokrát je naplánován na sobotu 29. února od 20 hodin v chotěbořské sokolovně. Součástí budou opět dvě vystoupení členů spolku, zajímavé soutěže a tombola. Těšíme se na vaší hojnou účast a můžete si vzít na sebe i jakékoliv kostýmy.
Divadelní spolek SCHOD Chotěboř
Kulturní akce v lednu
31.12. 11:04 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc leden. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
5.03.20 22:26 Jaroslav Ludvík
21.02.20 08:21 Jaroslav Ludvík
5.02.20 21:23 Jaroslav Ludvík
26.02.20 21:55 Jaroslav Ludvík
13.02.20 07:59 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-03-06 14:21:54 Pavel Mandák
2020-03-04 13:51:37 Milan Stránský
2020-02-29 11:19:11 Franta
2020-02-15 18:23:07 Joeyham
2020-02-13 18:17:04 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

Hledáte ubytování
Doporučujeme stránky na partnerském portálu MegaUbytko.cz: ubytování Vysočina nebo: levné ubytováni Vysočina, kde najdete chaty, chalupy apartmány a penziony podle Vašich představ.

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky