JUNIOR DDM – SVČ ve školním roce 2016 – 2017

Datum: 13. červenec 2017, 14:13
Autor: Alena Jandová
Rubrika: Junior DDM-SVČ
Každoročně v září obdrží děti z Chotěboře nabídku našich zájmových útvarů. Nabízeli jsme na 40 kroužků a těch se v uplynulém školním roce účastnilo na 535 dětí. Dále se úspěšně naplnily aktivity mateřského klubu, který funguje pro nejmenší děti samotné i s doprovodem. Dvanáct pravidelných každotýdenních kroužků navštěvovalo na 182 účastníků. Pro dospělé běželo 20 kurzů a zájemců bylo na 422. Kromě pravidelných aktivit fungovala naše posilovna, volná herna mateřského klubu, volnočasový klub, soutěže, probíhalo několik velkých akcí pro rodiny s dětmi. Děti z našich kroužků byly úspěšné na soutěžích a přehlídkách, vystupovaly a obohatily množství akcí v Chotěboři i regionu.
Také se událo několik personálních změn. V říjnu odešla do důchodu naše dlouholetá paní ředitelka Jaroslava Čermáková a jako svůj zástup zvolila Hanu Hochmanovou. V dubnu proběhlo konkurzní výběrové řízení na místo ředitele a komise vybrala ing. Alenu Jandovou, která v Junioru pracovala 12 let na pozici ekonomky. V průběhu prázdnin se se svým pracovním místem loučí Bc. Lucie Pešková a Pavel Kučera, kteří byli mnoho let součástí týmu Junioru. Děkujeme jim i paní Čermákové za jejich dlouholetou práci. Od října 2017 se k nám vrátí Světlana Široká, která v Junioru pracovala a přinese jistě mnoho zajímavých podnětů, které získala v soukromém sektoru.
Těšíme se na nový školní rok (naši nabídku naleznete v příštím čísle Echa) a na všechny naše návštěvníky. Také začneme budovat výtah a stojíme na počátku modernizace Junioru. Práce jistě poznamenají běžný provoz, ale budeme se snažit, aby všechny naše aktivity mohly i nadále běžet bez problémů.
Junior bude nadále fungovat jako centrum pro volný čas dětí, mládeže i dospělých, poběží veškeré nabízené pravidelné aktivity a akce. Těší nás zájem veřejnosti a budeme se snažit vyjít vstříc trendům a nabízet vám příjemné a smysluplné trávení volného času.
Na závěr bych chtěla poděkovat všem vedoucím zájmových útvarů, kteří pro Junior pracují za jejich bezvadný přístup a nadšení. Dále našemu zřizovateli městu Chotěboř za podporu Junioru. A také všem, kteří mi s tímto školním rokem pomohli. Přeji naší nové paní ředitelce mnoho sil a úspěchů, a aby ji práce pro Junior i nadále tak bavila, a aby nám to „šlapalo “.

Hana Hochmanová

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

KRÁTKÉ ZPRÁVY
Kulturní akce v červnu
25.05. 16:46 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc červen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Kulturní akce v květnu
5.05. 09:03 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc květen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Přehled kulturních akcí v dubnu
5.04. 09:51 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc duben. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
Ples komediantů
9.03. 21:03 - Přátelé. Stále ještě jsou k zakoupení vstupenky na Ples komediantů, který se koná v sobotu 10.3. 2018 v hotelu Fantazie v Chotěboři. Vstupenky budou k dispozici u vchodu, před začátkem plesu. Děkujeme SCHOD Chotěboř
Přehled kulturních akcí v březnu
5.03. 21:39 - Tradičně Vám od IC Chotěboř přinášíme přehled kulturních událostí, tentokráte na měsíc březen. Prohlédnout si jej můžete v PDF příloze.
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
29.04.18 22:12 Pojďme To Změnit
2.05.18 08:00 Tomáš Dostálek
5.04.18 12:44 Informační centrum
17.05.18 23:15 Ondřej Pravda
27.04.18 12:19 Lenka Mečiarová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2018-05-19 22:16:51 Lukáš Vajrych
2018-05-18 19:28:01 Lenka Bolkova
2018-05-11 00:03:11 Appbaixar
2018-05-10 23:58:36 mister juan
2018-05-05 08:41:39 Tomáš Dostálek
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SGC
Izolace balkonů a střech

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Podlahy Milan Jambor

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

PártyServis Lída
Párty, oslavy, svatby Chotěboř.

Nehtové studio Orient
Manikúra a modeláž nehtů
Dáša Turková.

Půjčky pro Chotěboř
Půjčky pro zaměstnané, OSVČ, důchodce.

GFXdesign
Reklamní a grafické studio
vizitky, razítka, eshopy.

Ubytování na Vysočině
Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky

Vůně do obchodů
Čichový marketing
difuzéry, vůně do interiéru


RSS READER