Boca skončila na výborném 3. místě

Datum: 3. březen 2009, 08:29
Autor: Kamil Křivský
Rubrika: Fotbal
Boca odehrála minulý týden svůj poslední turnaj v divizi. Zde ji čekaly týmy ze špičky tabulky. Boca potřebovala k jistotě třetího místa aspoň bod. Nakonec potvrdila svoji výbornou formu, kdy na jaře ze 13 utkání ztratila pouze jeden zápas.

20.2.2009 Hlinsko

FK BOCA – FK Era-pack Chrudim “B“ 3:1 (1:1)
Góly: Veselý, Novotný, Moravec
As.: Provazník – 2, Čapek M.

Hosté z Chrudimy byli nepříjemným soupeřem. Po hezké akci se Era-pack ujal v polovině první půle vedení. Boca ještě do konce první půle stav srovnala Veselým. Hrálo se především ve středu hřiště a zápas se dal charakterizovat spíše jako bojovný. Ve 12. minutě strhl vedení na stranu domácích Novotný. Hosté poté dvě minuty před koncem odvolali brankáře, ale aktivním napadání Boca nedala Era-packu žádnou možnost stav srovnat. Naopak Moravec na konci zápasu navýšil skóre na 3:1.

FK BOCA – HESPRO HK 7:1 (4:1)
Góly: Provazník – 3, Čapek M. , Novotný, Moravec, Blažek
As.: Provazník – 3, Veselý P., Čapek M., Blažek

Boca se utkala s vítězem divize “D“ a nechtěla přerušit svoji sérii výher ani tentokrát. Futsal se hrál velice slušný. V první půli byla přeci jenom Boca lepším týmem a poločasový účet se zastavil v poměru 4:1 pro domácí. Hespro se snažilo o zvrat, ale v případě, že domácí nestihli zajistit nebezpečný prostor pro střelbu, podržel je výborný Křivský. V zápase se také blýskl hattrickem kapitán domácích Provazník. Boca nakonec dovedla zápas do vítězného konce.

BOCA tak mohla ještě pomýšlet na druhé místo, ale “B“ tým Vysokého Mýta tuto možnost nepřipustil. Všem hráčům patří velké dík, že po roce může druhý nejvýše postavený futsalový tým v okrese opět stát na pomyslné bedně a slavit skvělé 3. místo.