Vomela,Adam,Fibikar,Hospodka Václav,Halamka,Kudláček
Pokorný,Kubát,Svoboda-Fink,Řehoř,Hospodka Jan-Musílek,Vlasák,Fejfar-Slavík
Vyloučení: 5:7 z toho hostující hráč 2+2
Využití: 3:0

Chotěbořští dnes hostili v prvním zápase play-off, před letos největší diváckou kulisou, hokejisty z Trutnova. Ve velice vyrovnaném zápase se hosté ujali na začátku druhé minuty vedení Javůrkem 0:1. Chotěbořští se dočkali na začátku dvanácté minuty, kdy v přesilovce našel Fibikar Svobodu a ten se nemýlil 1:1. Ve druhé části hry to byli opět hosté, kdo vsítil vedoucí gól Řehákem 1:2 v čase 33:28. O dvě minuty později v čase 35:59 srovnal skóre Vlasák po nahrávce Řehoře 2:2 a o čtyři minuty později půl minuty před koncem druhé třetiny Řehoř proměnil šanci krásnou střelou pod víko Trutnovské branky 3:2. Ve třetí třetině nejdřív ve čtyřicáté třetí minutě Kubát po nahrávce Pokorného zvýšil na rozdíl dvou branek 4:2. Tato třetina přinesla mnoho vzruchu na obou stranách, ale skóre se měniloaž na jejím na konci. Nejdřív hosté snížili v čase 58.10 na 4:3 z pohledu domácích a v samém závěru třetiny sáhli ke hře bez brankáře ve snaze vyrovnat zápas a vynutit si prodloužení, ale to jim zhatil Svoboda, který po přihrávce Kubáta uzavřel skóre dnešního vyrovnaného zápasu na 5:3 pro celek z Vysočiny. Závěrem bych chtěl poděkovat oběma soupeřům za předvedenou hru a popřát našim borcům hodně úspěchů v nadcházejícím těžkém duelu V Trotnově, kam zajíždějí ve středu 11.1. 2006.