Branky: Fink 2, Pokorný 2, Vlasák, Svoboda, Adam, Řehoř, Slavík, Musílek

Sestava: Ficbauer-40.Opršal
Adam, Fibikar, Hospodka V., Halamka, Kudláček, Odvářka
Pokorný, Kubát, Svoboda-Fink, Vlasák, Hospodka J.-Musílek, Řehoř, Fejfar-
Slavík.

Chotěbořští hokejisté přivítali na svém ledě ve třetím čtvrtfinálovém střetnutí celek z trutnova a po dvou předešlých výhrách mohli potvrdit svůj postup do semifinále paly-off Východočeské krajské hokejové ligy, což se jim beze zbytku povedlo a svému soupeři načepovali desítku! Hokejisté od Doubravky se na svého soupeře vrhli a již v desáté minutě šli do vedení Vlasákem, který zužitkoval přihrávku od Finka 1:0. O minutu později to bylo již 2:0, kdy se po přihrávce od Halamky trefil zblízka Svoboda. V poslední minutě úvodní části hry se v čase 19:24 zapsal mezi střelce Adam po přiťuknutí Pokorného 3:0 a o dvacet sekund později ještě uzavřel účet první třetiny Řehoř po asistenci Fibikara 4:0. Na začátku druhé části hry nejdřív v čase 20:21 zvýšil na 5:0 aktivně hrající Pokorný po asistenci Kubáta a o sedm minut později tentýž hráč rozvlnil síť za hostujícím gólmanem 6:0. Jeden a půl minuty před koncem druhé třetiny po chybě trutnovského brankáře Fink zvýšil na 7:0 a v čase 33:46 opět Karel Fink zvýšil na 8:0. V poslední části hry se jen čekalo na vytouženou desítku, kterou již delší dobu domácí fans vyvolávali a nakonec se jí i dočkali, když v čase 46.44 nejdřív Slavík po přihrávce Musílka zvýšil na 9:0 a jeden a půl minuty před koncem si oba hráči vyměnili role a Musílek uzavřel účet tohoto povedeného utkání na 10:0. Závěrem bych chtěl poděkovat hráčům ze předvedený výkon a popřát jim hodně úspěchů v dalších bojích o finále soutěže.