Boca Chotěboř v Ostravě body nevydolovala

Datum: 18. listopad 2010, 06:53
Autor: Kamil Křivský
Rubrika: Fotbal
Ta sice v minulém kole dokázala doma zdolat Frýdek – Místek, ale tentokráte ji havířina příliš nezachutnala. V Ostravě nevydolovali chasníci z Vysočiny ani bod.

II. FUTSALOVÁ LIGA
OSTRAVA – CHOTĚBOŘ 6:3

Do utkání vstoupili mnohem lépe domácí a už ve třetí minutě vedla Ostrava po chybě hostující obrany a rozehraném rohu dokonce 2:0.
Boca pak zvedla hlavu a brzy se jí podařilo snížit zásluhou Dušana Čapka, jenže ostravští hráči třetí trefou znovu navýšili svůj náskok 3:1.
Chotěboři se během celého zápasu nepodařilo dotáhnout náskok soupeře a vždy, když hosté snížili, domácí vzápětí další trefou znovu odskočili. Do tohoto rytmu zapadla i nádherná Vítkova křížná přihrávka přes půl hřiště, kterou přetavil s přehledem Hromádka ve druhý gól Bocy. Ale domácí se opět nenechali znervóznět a znovu další trefou zvýšili své vedení – 4:2. A přestřelka i nadále pokračovala. Ještě do přestávky se přes tři hráče soupeře krásně proháčkoval nejlepší hráč hostí Dušan Čapek a již potřetí snížil na rozdíl jediné branky, 4:3.

Druhý poločas již takový brankostroj divákům nenabídl. Domácí si hlídali svůj náskok, a přestože byli hosté v tomto dějství v poli o něco lepším celkem, vyrovnávací branku se jim vstřelit nepodařilo.
A to i přesto, že šance byly více než dobré. Za stavu 4:3 neproměnil několik minut před koncem Moravec akumulovanou penaltu a odmítl vyrovnání.
Tato situace zřejmě zápas definitivně zlomila, Ostravští totiž po rychlé akci zvýšili na 5:3. Dobrou možnost měl ještě Blažek, ale i on ve své gólovce selhal a domácí pak v samotném závěru definitivně pojistili své vedení na šestou trefou.
„Bod jsme ale uhrát určitě mohli. Domácí byli herně lepší v prvním poločase, zato ve druhé půli jsme byli v poli lepší my. V posledních zápasech nás ale hodně trápí neproměňování šancí a na gól se moc nadřeme,“ posteskl si útočník Bocy Tomáš Blažek.

Boca v příštím zápase přivítá na „své“ palubovce v havlíčkobrodské sportovní hale Na Losích Tomson Brno. Utkání začíná v sobotu od 20 hodin.
Branky: D.Čapek 2, Hromádka. Poločas: 4:3.
Boca Chotěboř: Křivský – Vítek, Hromádka, Moravec, M.Čapek – Odvářka, Novotný, Blažek, D.Čapek.

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
1.04.22 23:10 Ondřej Pravda
11.04.22 13:04 Michaela Pavlasová
25.04.22 23:07 CEKUS a Dobrá společnost
6.05.22 19:03 Jaroslav Ludvík
28.04.22 22:29 Michaela Pavlasová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2022-04-16 09:17:33 Russian Escorts in Aerocity
2022-01-26 14:19:34 Josef Karlík
2021-10-28 16:46:29 hráč
2021-10-09 20:59:33 Anonymní uživatel
2021-06-21 19:17:58 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky