Reklama na hokej.

Datum: 25. leden 2006, 21:12
Autor: Milan Knob
Rubrika: Hokej
Chotěboř - Moravská Třebová 4 : 5

Třetiny: 0:0,3:2,1:3
Vyloučení: 6:4 domácí Vomela 2+10+OK, hosté 2+2,2+10
Využití: 1:1

Sestava: Ficbauer-Opršal
Adam,Meloun,Fibikar,Halamka,Vomela,Kudláček
Pokorný,Kubát David,Svoboda
Fink,Vlasák,Krajíček
Fejfar,Musílek,Řehoř
Pavliš,Slavík
Branky: Vlasák, Pokorný,Krajíček,Kubát
Stav série: 0:1

Již při zápase chotěbořských v Litomyšli prohlásil jeden můj známý, že to byla reklama na hokej a tak jsem si toto jeho přirovnání půjčil do názvu dnešního článku. A byla to opravdu reklama na hokej.
V prvním zápase semifinálové série mezi chotěbořskými hokejisty a hosty z pomezí Moravy, tahali po zásluze za delší konec právě hosté. Po opatrné první třetině, která skončila bez branek začal ve druhé části hry vše Vlasák, který ve 25. minutě po přihrávce Krajíčka přivedl domácí do vedení 1:0. Hosté o čtyři minuty později kontrovali na 1:1 a ve 35. minutě šli do vedení 1:2, ale minutu na to Pokorný po přihrávce Svobody srovnal skóre na 2:2, když využil přesilovou hru a domácí byli na koni a podařilo se jim za půl minuty otočit skóre zápasu ve svůj prospěch, kdy Krajíček po asistenci Vlasáka nádherně zavěsil pod víko. V závěrečné části hry opět hosté začali tahat za delší konec tohoto skvělého utkání a ve 43. minutě nejdřív srovnali skóre na 3:3, když využili přesilovou hru. O šest minut později obrátili vývoj zápasu 3:4 po chybě domácí obrany a v čase 53:05 zvýšili svůj náskok již na 3:5 opět po vyšachování domácí obrany. Domácí poté nevyužili nabídnuté šance v podobě přesilovky 4 min, ale v závěru ještě stačil Kubát snížit v čase 58:47 na 4:5 z pohledu domácích. Trenér Halamka potom ještě sáhl v závěru zápasu ke hře bez brankáře, ale hosté svoje vítězství již ubránili.
Co říci závěrem? Hosté zaslouženě zvítězili a hodně jim k tomu pomohli jejich příznivci, kteří byli celý zápas hodně slyšet. Jim sekundovala opět pouze hrstka domácích fandů od modré čáry a za to jim patří dík! Ostatní chotěbořští diváci by se měli nad sebou zamyslet a začít konečně fandit, když se našim nedaří. Doufejme, že se naši v dalším zápase této semifinálové série, který odehrají již tuto neděli na velmi horkém Třebovském ledě neztratí a přivezou odtud dobrý výsledek. Milan Knob

Druhý semifinálový zápas:
Jaroměř-Dvůr Králové n/L 3:5


x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!odpovědět | #1 | 25.01.06 21:56
Autor: Dragon
Titulek: Poděkování
Chtěl bych ještě jednou poděkovat fandům od modré za jejich povzbuzování, které se samozřejmě mnoha lidem nelíbí, zvláště pak důchodcům a tradiční mlčící většině chotěbořských příznivců. Doufám, že už se všichni konečně chytí za nos a začnou povzbuzovat!!! Pokud ne, tak proč tam chodí?! To radši by měli jít opravdu do kostela, kde budou mít klidu habaděj! Dragon
odpovědět | #2 | 26.01.06 09:19
Autor: fanda
Titulek:
když pan Vomela neudrží své emoce a nechá se vyloučit a tím pak celá již tak slabá obrana utrpí ?? další borci v obraně Halamka a "posila s HB" Meloun to je bez komentáře. a pan Knob "velký šéf od modré jak si říká" to svede na diváky???
odpovědět | #3 | 26.01.06 09:28
Autor: Milan Knob
Titulek: Re: fanda
Je vidět kamaráde, že patříš k té mlčící většině. Já o problémech obrany vím. Přesto, kdyby aspoň každý druhý, nebo třetí z domácích příznivců sem tam zvedl svůj hlas, tak by to bylo o něčem jiném. Ale jak je vidět, tak se toho nikdy nedočkáme. Ti mlčící se domnívají, že kdyby se nahlas ozvali, tak by je proboha bylo vidět a to přece nemůžou dopustit, tak to radši budou někde v koutku a nebo v hospodě nadávat a kritizovat, jakže to naši zase hráli.
odpovědět | #4 | 26.01.06 10:30
Autor: fanda
Titulek:
když má pan Knob a jeho parta potřebu se na hokeji vyřvat - dobře. každé mužstvo má kotel skalních fandů . ale proč nás ostatní nutí k tomu samému a ještě svádí prohru mužstva na to že jsme málo řvali ??? když je dobrá akce, přihrávka, gól, zákrok - lidi zatleskaj oceněj zapískaj - ale hokej nedělá řev fanoušků ale hráči a jejich výkony!!!!!!
odpovědět | #5 | 26.01.06 10:50
Autor: Milan Knob
Titulek: Re:fanda
Je vidět, že chodíš na hokej jen doma protože na rozdíl od Chotěboře se na ostatních stadionech fandí ve velkém a nejsou to jen kotle skalních fandů, ale celé stadiony, ale to sem do Chotěboře bohužel ještě nedorazilo. Já se s Tebou fanouši samozřejmě nemíním hádat, každý máme svojí pravdu a tady ji samozřejmě nevyřešíme.
odpovědět | #6 | 26.01.06 17:49
Autor: Radši anonym :)
Titulek: Fandění
Na hokej jsem chodil před pár lety,když tady neměli ani buben. Byla to katastrofa koukat se na hokej v hromovém tichu. Sem rád,že aspoň pár lidi se sebralo a začalo fandit (těm dík), ale ten zbytek..prosim Vás vyvezte se (zájezdím autobusem) na jiný stadion. Stejní fandové (věkově!!) na jiných stadionech fandí,povzbuzují tým k lepším výkonům, i když nehrají nejlíp. Tady se toho asi nikdy nedočkáme. Přestal jsem na hokej chodit právě kvůli Vám! Když sem se snažil s partou mladých chvíli fandit, div jste na nás nevolali policajty. Zamyslete se nad sebou, rozhledněte se kolem. Třeba i doma u televize,když koukáte na Buly. Snad vidíte kdo tam fandí-všichni co chtějí hnát svůj tým dopředu (staří,mladí). Na závěr vzkaz malému fanklubu: snima nic neuděláte. Jen si vzpomente na Broďáky,kteří byli pozváni k nám, ty je taky nerozhejbali.
odpovědět | #7 | 26.01.06 21:01
Autor: kluk
Titulek: hruza
Je mi lito,ale semifinale je pro kluky z Chotebore konecna!!Vcera to byla hruza!!Co tohle muzstvo chce celat ve druhu lize???At uz pan Drahos spadne z te hrusky,druha liga je uplne o necem jinem nez o takove placane!!!Bohuzel se stim uz smirte a pochopte,tohle muzstvo na druhou ligu proste nema!!!!!
odpovědět | #8 | 27.01.06 17:54
Autor: Tony
Titulek: Kotel na modré
No to je prostě Chotěboř.Tady se nikdy nefandilo,vzpomeňte si na II.ligu.Lidé jsou tu nějaký zamindrákovaný,nebo nasraný.Na druhou stranu -co je má strhnout k fadění? No ano,hráči svým výkonem a nasazením.To se tu bohužel vidí tak u 2-3 hráčů.A na II.ligu zapomeňte,to zase byl blábol Mostíka,který opět potvrdil,že neví o čem mluví.S "posilami",kteří ve II.lize sedí na lavici chce postoupit?Jinak kotel ať do toho řeže,je to dobrý.Trenér,který by ukázal své emoce by prospěl.Halamka to není.Pomohlo by pouštět do repráků nějakou palbu při přerušené hře,dostali by se diváci i hráči víc do varu.Ale to je asi pro vedení příliž velké sousto.Ale když chtějí postoupit,tak by pro to měli něco dělat né?Alespoň jinde to tak bývá!!!!!
odpovědět | #9 | 27.01.06 18:48
Autor: Bleck
Titulek:
Jo ať třeba pouští naši věrnou skupinku ABBA !!!
odpovědět | #10 | 1.02.06 16:49
Autor: Alex
Titulek:
Jasně! Tak všichni: MAMA MIA....


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
7.01.21 10:15 MO TOP 09 Chotěboř
1.02.21 21:44 Milan Knob
15.01.21 12:35 Jaroslav Ludvík
28.02.21 20:04 Gymnázium Chotěboř
1.03.21 16:12 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2021-01-26 11:01:05 Jakub Pikla
2020-12-18 07:15:43 Escorts in Delhi
2020-12-11 07:25:28 Taniya Khan
2020-06-17 12:21:55 will smith
2020-05-31 08:25:04 Petr H.
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky