Meloun,Fibikar,Halamka,Hospodka,Kudláček,Vomela
Pokorný,Vlasák,Svoboda
Fink,Kubát,Blažek
Slavík,Plachý,Řehoř-Musílek

Po problémech, které v minulých dnech zasáhly citelně chotěbořský hokej, se chotěbořští hokejisté vydali do Moravské Třebové, kde podle dohody měli sehrát páté rozhodující utkání s domácím Slovanem o titul přeborníka Pardubického kraje.
První třetina začala z obou stran opatrně. V jejím průběhu domácí i hosté několikrát zahrozili, ale oba gólmani udrželi čisté konto a to ještě v závěru úvodní části hry chotěbořští přežili skoro tři minuty trvající přesilovku domácích pěti proti třem.
Na začátku druhé třetiny nejdřív hosté z Vysočiny nezužitkovali čtyřminutovou přesilovku pět proti čtyřem, ale následně v čase 23:51 se jako první zapsal do střelecké listiny Blažek, když zužitkoval přihrávku od miláčka domácího publika Pokorného 0:1. Za necelé tři minuty to bylo již 0:2, když Vlasák dorazil puk do skulinky v domácí brance, asistence Svoboda. V 38 minutě se trefil Fink po přihrávce Blažka 0:3.
V poslední části hry už hokejisté od Doubravky dominovali. Nejdříve se v čase 42:35 v oslabení trefil opět Vlasák, když dostal přihrávku od Melouna 0:4. O čtyři minuty později využil přesilovku Řehoř 0:5 a konečně v čase 53:43 ujel všem Plachý a krásným blafákem překonal po šesté domácího gólmana 0:6. V samotném závěru zápasu domácí hráči i fanoušci neunesli tíhu prohry a byly vidět časté potyčky a z ochozů na hostující hráče létaly nejrůznější předměty, povětšinou však kelímky s pivem.
Co říci závěrem? Hosté z Vysočiny předvedli opět skvělý výkon a po zásluze se stali přeborníkem Pardubického kraje, za což jim patří dík a tento dík patří neméně hrstce příznivců z Chotěboře, kteří neváhali vydat se na toto veledůležité utkání a po celý zápas neúnavně povzbuzovali své borce a hnali je za vítězstvím.