První bod v domácím prostředí

Datum: 8. říjen 2015, 10:43
Autor: HC Chotěboř
Rubrika: Hokej
Ve středu večer nastala dlouhou dobu očekávaná chvíle, na kterou se všichni fanoušci, hráči a funkcionáři hokejového klubu v Chotěboři těšili. K úvodnímu domácímu zápasu přijelo velice silné mužstvo z České Třebové.

Před zahájením zápasu zástupce klubu Petr Albrecht přivítal všechny fanoušky a členy rady města včetně zastupitelů. Nastala slavnostní chvíle, kdy po krátkém projevu starosta města Ing. Tomáš Škaryd pokřtil nový dres klubu a vhodil úvodní buly zápasu.

Domácí hráči se jednoho z favoritů soutěže vůbec nezalekli, od začátku srdnatě bojovali a dokazovali všem přítomným, že v tomto ročníku se bude v Chotěboři na co dívat. V zápase, ve kterém vedli 1:0 a zároveň i 1:3 prohrávali, nesložili zbraně a dokázali za veliké podpory publika stav vyrovnat a zápas dostat do prodloužení. V něm bohužel i díky zbytečným vyloučením domácích, vstřelil soupeř rozhodující branku a odvezl si bonusový bod.

Jsme rádi, že na stadion si příznivci cestu našli a věříme, že v příštích zápasech bude návštěva ještě více narůstat. Budeme se snažit, aby se každý divák dobře bavil, prožil hezký večer a podpořil klub i příště. Víme ale taky, že je stále co zlepšovat a pracujeme na tom.

V přestávkách proběhlo slosování vstupenek o ceny a divácká soutěž ve střelbě na bránu, po zápase byli oceněni nejlepší hráči z mužstev. V tomto chceme nadále pokračovat.

Děkujeme všem partnerům klubu a fanouškům. Ceny do včerejších soutěží a pro nejlepší hráče věnovala Lída Součková - kosmetika značky AVON a Pavel Čuda - vinotéka Chotěboř.

Sestava domácího mužstva : Pešek – Vácha, Kadlec, Heřmanský, Ludvík, Novotný, Müller, Krejčí, Kraučuk, Žemlička, Hospodka, Eis, Mašek, Hajšman, Svoboda, Coufal.

Branky : Kraučuk, Kadlec, Žemlička

Nejlepší hráč : Kraučuk
x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
21.09.20 10:03 Dobrá společnost
9.09.20 20:43 Jaroslav Ludvík
1.09.20 15:01 Dobrá Společnost
13.09.20 19:31 Jaroslav Ludvík
16.09.20 09:49 Michaela Pavlasová
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-06-17 12:21:55 will smith
2020-05-31 08:25:04 Petr H.
2020-05-30 08:26:27 Milan Stránský
2020-03-06 14:21:54 Pavel Mandák
2020-03-04 13:51:37 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky