Bronzový podzim

Datum: 27. říjen 2015, 14:55
Autor: Lenka Mečiarová
Rubrika: Ostatní
Letošní sezónu mažoretky JUNIOR Chotěboř začaly již v srpnu, a to soustředěním na ZŠ Buttulova. Celé 4 dny věnovaly ladění sestav, nácviku nových prvků a také zapracovaly na nových sestavách. A příprava se vyplatila. Od září byly všechny holky, a to včetně dvou klučicích posil, v plném tréninku na soutěžemi naplněný podzim. Vše začalo v Pelhřimově, kde naše kadetky se svojí sestavou Captain Jack, vybojovaly krásné 3. místo. Klobouk dolů všichni museli smeknout před výkonem naší nové klučičí posily. Honzík Ondráček po dvou trénincích se plnohodnotně zapojil do naší sestavy a v den svých narozenin se společně s holkami radoval z první medaile nové sezóny.

Po 14 denní soutěžní pauze nám začal 3 týdenní maraton nepostupových soutěží. Nejprve jsme vyjeli do Brtnice. Zde už jako juniorky, holky společně s Honzíkem předvedli i přes velkou marodku parádní výkon, kterému chyběl pouze jeden bod na bronzové medaile. Svoji sestavu zde předvedly i naše malé mažoretky. V kategorii děti s nimi soutěžil i náš druhý mažoreťák Filípek. Ani zde bohužel medaile nezacinkala.

Další výlet nás čekal na novou nepostupovou soutěž do Moravských Budějovic. Na této soutěži se předvedly nejen naše velké formace, ale také miniformace našich začínajících kadetek a se svými sóly zde soutěžily i Markéta Adamová, Kateřina Culková, Ivča Šenková a Gabča Secká. Všem zúčastněným za předvedené výkony patří velké díky. Nasazení bylo veliké! Nejblíže k medaili měla velká formace kadetek. Zase to bylo o pouhé dva body na 3. místo. To opravdu zamrzí. Na pěkná umístění ve velké konkurenci dosáhla i děvčata se svými sóly.

Poslední letošní soutěže jsme se zúčastnili v Kolíně. A byla to velice úspěšná neděle. Pěkným výkonem formace v kategorii děti, která si odvezla letošní nejlepší umístění, to vše odstartovalo. Poté předvedly svoji sestavu naše kadetky začátečnice. Dalším parádním výkonem se se svojí sestavou představil mamatým, včetně jednoho tatínka. Porota jejich výkon ocenila stříbrnou medailí. Po celodenním čekání přišly na řadu naše kadetky. Opět bezvadný výkon, okořeněný skvělým Honzíkem, byl oceněn bronzovou medailí. Tato soutěž byla ještě zpestřena soutěží o doplňkovou soutěž, ze které jsme do Chotěboře přivezli dva poháry. A to za vícesympaťáka rodiče, který získal Milan Vachůška a také vícesympaťák mažoreťák ve své věkové kategorii pro Honzíka Ondráčka. Unavení, ale velmi spokojení, jsme dorazili pozdě večer do Chotěboře.

Teď nám začne práce na nových sestavách, se kterými budeme chtít být opět úspěšní a rozšiřovat naši sbírku medailí a pohárů a hlavně krásného pocitu ze předvedených výkonů všech naši dětí podpořených skvělými fanoušky, rodiči! Všem moc moc dík.
x x x x x x

Komentáře:

Jméno a příjmení:

Email:

Titulek:

Text:(publikovaný text)

Toto pole ponechte prázdné

Než odešlete svůj komentář, zamyslete se nad 4 následujícími body:
1. Komunikace s ohledem na ostatní - zdaleka ne všichni návštěvníci těchto stránek znají Váš postoj (jméno, přezdívku) či pochopí Vaši ironii. Komenáře v kterých se hádají dva zúčastnění s nulovým přínosem pro ostatní, jsou zbytečné.
2. Zjitřené emoce - mnohokrát je lepší reagovat s určitým časovým odstupem, než pod účinkem adrenalinu překotně naťukat komentář bez hlavy a paty.
3. Pravopisné a morální normy - je možné, že Váš komentář bude číst hodně lidí a proto se snažte řídit pravopisnými pravidly - "neschazujte" sami sebe a snažte se být objektivní.
4. Diskuzní a chatovací stránky jsou jinde - komentáře pod články mají sloužit k věcným a konstruktivním poznámkám k danému tématu.

Nevyhovující komentáře budou smazány!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
24.09.20 08:41 Pavel Halama
28.09.20 10:11 Jaroslav Ludvík
1.10.20 10:18 Jaroslav Ludvík
30.09.20 21:43 Jaroslav Ludvík
2.10.20 21:43 Jaroslav Ludvík
 Pořadí nejčtenějších článků za dva měsíce.
SPORTOVNÍ ODKAZY

SPORTOVNÍ KONTAKTY
img HC Chotěboř: zc.liame@robetohc.ch

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE
2020-10-23 07:01:09 Taniya Khan
2020-06-17 12:21:55 will smith
2020-05-31 08:25:04 Petr H.
2020-05-30 08:26:27 Milan Stránský
2020-03-04 13:51:37 Milan Stránský
FACEBOOK
WEB KAMERA
REKLAMA
TEXTOVÁ REKLAMA

SOMDIS v.o.s.
Autorizovaný servis - ELEKTRO

Truhlářské potřeby TP
Velkoobchod s truhlářskými potřebami Chotěboř.

Ubytování na Vysočině
ekologické zemědělství, bedýnky